Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a legtöbb férfi hamar elélvez, csak mindenki szépíti a dolgot?

Figyelt kérdés
Engem nagyon frusztrál régóta ez a dolog, hogy hevesebb szexnél ilyen 2-3 percet bírom csak. Nyilván nincs honnan tudnom, hogy mások mennyit bírják, azt hittem, hogy én vagyok nagyon defektes. De elszólásokból, beszélgetésekből, stb azt tudom leszűrni, hogy ez teljesen általános. Oké, sokan bírják 10-20 percig, de nyugisabb tempóban, hevesebb szexnél a férfiak legalább fele 3 perc alatt kész van. Jól gondolom? Lányok, ti jobban látjátok ezt.

2021. máj. 7. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Hogyha tetszik nagyon lány,felizgat rendesen,jó szűk a puncija stb stb...akkor tök mindegy hamar elfogok menni,és ez miatt nem szégyenlem magam.."neki is annyi ideje volt mint nekem":D ha nem tetszik neki max kidob.
2021. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
1es ennyi erővel ha ennyire értesz a csajokhoz mehet a marokmarcsa
2021. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

A legtöbb férfi bírja heves szexben 10-15 percig...

A helyett hogy másokat próbálsz lehúzni, gyakorolhatnál önkontrolt.

2021. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam nézni az órát, de úgy általában 10-15 perc bőven elég egy aktusra. Örökké a mi puncink sem marad nedves és egy idő után nagyon dörzsöli a fiú. Számomra olyan 15-20 perc körül lehet ez a határ.
2021. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hevesebb tempóban én is hamar elsülök de ez annyira szerintem nem meglepő. Meg kell találni azt a sebességet ami ideális,nem is túl lassú de nem is olyan gyors hogy hamar elmenj tőle és azt tartani. Nem csak attól élvezetes a szex ha úgy kefélsz mint egy gép.
2021. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"A helyett hogy másokat próbálsz lehúzni, gyakorolhatnál önkontrolt."

Nem akarok lehúzni senkit, sőt, nagyon zavar a dolog, és nehezen tudok rajta változtatni. Volt egy exem pl, akitől bocsánatot kértem, meg ilyen hülyeségek, hogy kevés ideig bírtam, errefel azt válaszolta, hogy nem is igaz, az exe ennyi ideig sem bírta, mint én. Ez nem mentség, csak szerintem sokkal gyakoribb ez a "probléma", mint ahogy innen látszik.

2021. máj. 7. 21:17
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10-15 perc teljesen ideális, általában bírták eddig a volt partnereim
2021. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7es

De nyugis tempóban, vagy hevesen?

2021. máj. 7. 21:20
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az erős ingerek ellen alig lehet "védekezni". Ha a nőnek szűk a puncija, ha hozzám ér a telt, feszes melle, ha szex közben markolja a golyóimat, akkor elfogy az önuralmam. Viszont egy negyedóra után újra kezdem, és akkor már tudok vigyázni, már nem vagyok olyan kiéhezett. Az első menet ritkán tart 5 percnél tovább, de gyakran inkább 3, a másodikban, ha odafigyelek, talán 10 percig is megy, és az általában elég. Amikor a barátnőm élvez, az 10 másodperc alatt kivégez engem is, azt nem lehet bírni.
2021. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!