Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pisi szexel kapcsolatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisi szexel kapcsolatos tapasztalatok? Lányos kérdés

Figyelt kérdés

Meg mielőtt elkezdenem azért tettel oda hogy “lányos kérdés” mert így lehet h több női tartsam fog tudni rá válaszolni

Elsősorban olyan emberekre (ezen belül is a nők véleménye/tapasztalata) érdekelne akiknek volt már ebben részük.

A kérdésem arra irányul a h az elképzelés illetve a fantázia ami rá vitt arra h kiprobald az mennyi volt kielégítő és mennyire fedte az elképzelés a valóságot

( Fiú nem kerek privát üzenetet mert nem fogok rá válaszolni koszonom a megértést)


2021. máj. 9. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit idegenkedtem tőle elsőre, a pasim miatt mentem bele, de végül izgi volt. azóta csináljuk időnként.
2021. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!