Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Léteznek olyan emberek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan emberek, akik szubmisszív létükre szadisták, vagy domináns létükre mazochisták?

Figyelt kérdés
Oké, elméletben nyilván létezhet minden és bármi, de arra vagyok kíváncsi, hogy hallott-e már valaki ilyenről, esetleg magára is ismert.

2021. máj. 10. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze


Én is ilyen vagyok.

Bár szó mi szó swich vagyok de azon belül inkább a sub szerepre hajtok.

F

2021. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelen, alapvetően domináns kicsit szadista... de van egy enyhe mazo oldalam is. :D
2021. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barmilyen osszeallitas lehet

A kerdes h mibol mennyi van benned 😂


Bennem van szadizmus kozepes mertekben

Sub kozepesen

Dominans nagyobb mertekben ha szadizmus is van akkor magas ertekben

Viszont abszolut nem vagyok mazo

Fetisem nincs

2021. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltem is olyannal, aki domináns mazochista, és a partnerét szereti utasítgatni, hogy az hogyan kínozza.
2021. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon passzív, introvertált, talán még szociális fóbiás ember vagyok aki szadista.
2021. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én domináns vagyok és mazochista. Feleségem szubmisszív és szintén mazochista. Ez igencsak izgalmas és szerencsés helyzet. Ugyanis így nincs az h őneki lelkiismeretfurdalása van, és túl hamar leállna, nem izgul ilyeneken hiszen én mondom neki, h mikor állhat le.

A másik előny h pontosan kitapasztalom a határokat, mennyi fér bele még mielőtt őt kezelésbe veszem. Mivel ő kiszolgáltatott, nekem ki kell próbálnom magamon mindent, nehogy túl nagy fájdalmat okozzak neki (az ő fájdalomküszöbe amúgy sokkal kisebb).

2021. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!