Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fideszesek, szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fideszesek, szexeltetek már Összefogás-pártival? Összefogás-pártiak, szexeltetek már Fideszessel?

Figyelt kérdés
Mi Hazánkos is írhat, ha van idevágó sztorija!

2021. máj. 10. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Kit érdekel. lyuka/farka legyen oszt szevasz, ki nem szrja le h ki kire szavaz melyik partot tamogatja.
2021. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
27 éves vagyok, 100+ nővel randiztam már, ebből olyan kb 25-tel szexeltem is. Gyakorlatilag senkivel nem merült fel politika vagy vallás. Ennél aszexuálisabb témákat el sem tudok képzelni az ismerkedéskor. Pedig engem úgy érzem a korosztályomban átlagon felül érdekel a politika és olvasok híreket, de a magánéletemben ez nem akarom, hogy befolyásoljon.
2021. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Fúj! Bottal se piszkálnék meg egy fideszest.
2021. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
A nagypapikat, nagymamikat biztos érdekli a másik pártja. A fiatalokat nem.
2021. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy aranyos kommunista hölgyre vágyom.. Víva Fidel!
2021. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ha az asszony tudná, hogy a fideszre szavazok, kitörne a balhé. Tiszta szoci az egész család.
2021. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fideszessel nem nehéz, csak belengeted, hogy sok pénzed van. szépen furulyáznak
2021. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig Velem foglalkoztok? /Szájer/
2021. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!