Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki azért fél egy tartós kapcsolattól, mert fél hogy ellaposodik a szexuális élete, vagy ki akarja élni magát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sokáig volt egy tartós kapcsolatom 14-18 éves koromig és a végén már úgy éreztük mindketten hogy nagyon kell hogy kiélhessük magunkat, tehát most jó darabig nem akarok tartós kapcsolatot, hogy még egyszer ne emiatt legyen vége.
2021. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Kb az összes barátnőm arról panaszkodik hogy az új kapcsolatában kb az első félévben van elég jó és változatos szex utána ellaposodik és a pózok száma vagy egyéb izgibb dolgok száma is lecsökken erősen.

Jó pasit kell kifogni, nekik nem jött össze...

2021. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Én mindig is nagy kanállal ettem az életet.

Imádtam pasizni, a kalandokat, egy éjszakás kapcsolatokat.

Mindig féltettem a nagy szabadságom.

Mi lesz ha lesz valakim a nagy kalandvágyammal a sok pasizással bulikkal.

Persze voltak közben kapcsolataim, de nem volt az a nagy szerelem részemről.

Mostanra azt érzem már teljesen kiéltem magam. Nem hiányzik semmi. Mindent kipróbáltam, örülök, hogy így teltek a fiatal éveim. De most már ténylegesen készen állok nem csak a komoly kapcsolatra hanem a családalapításra is.

Bőven kiszórakoztam magam az elmúlt 16 évben.

29/N

2021. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tartós kapcsolatom van jópár éve, de sajnos még nem éltem ki magam ezért kénytelen vagyok félre………. 🤭 L26
2021. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Én nem éltem ki magam (26 vagyok, lassan 10 éve kapcsolatban egy valamivel idősebb pasival) mert amúgy is introvertált vagyok, nem szeretek kimozdulni és a pasik többsége egyáltalán nem tetszik. Covid teljes "bezártság" alatt néha rámjött a kapuzárási pánik, amikor a neten láttam vonzó pasikat, viszont múltkor elmentünk barátnőmmel kocsmázni, és rá kellett jönnöm, hogy élőben ugyanolyan silány a felhozatal. Örülök, hogy egy valakit találtam, akihez vonzódni tudok.
2021. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!