Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok volt már pucér munkátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már pucér munkátok?

Figyelt kérdés
Dolgoztatok bármit úgy, hogy azt meztelenül kellett végezni? Mi volt az? Leírnátok, milyen érzés volt? :)

2021. máj. 11. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Egyetemen egy barátnőm szervezett be egy külföldi munkára ahol meztelenül kellett felszolgálni egy összejövetelen. Magassarkú és egy egész fejre húzható maszk volt csak rajtunk. Igazából nekünk semmi extra nem volt a meztelenségen kívül, mert többet nem vállaltunk be. Lehetett volna a plusz pénzért egyéb dolgokat is pl lófarok butplug, mellbimbócsipeszek kis csengettyűkkel, kicsit másabb szájpeckes maszk, és persze lehetett vállalni szexet vagy annak a különböző formáit...

Akkor 19L voltam.

Nem kérek privit nem ismerkedem.

2021. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Mesterképzés mellett egyszer modellt álltam (vagyis feküdtem) egy festőcsoportnak, ahol meztelen volt. Egyrészt azért vállaltam, hogy kilépjek a komfortzónámból, másrészt azért, mert szeretem a festészetet, és szerettem volna része venni az alkotásnak, ha már magam nem tudok festeni.

Az elején eléggé zavarban voltam, de aztán szép lassan elmúltak a kételyek. Amikor megláttam a kész képeket, mindenképpen megértnek tartottam a dolgot.

2021. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Statiszta voltam egy filmben meztelenül.Nem volt semmilyen negatív érzésem ezzel kapcsolatban arra figyeltem mindent úgy csináljak ahogy azt elvárják tőlem.
2021. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is statisztáltam egy filmben. Abban a jelenetben a társaság fele ruhás volt, a másik fele pedig meztelen. Nekem beszélgetnem kellett egy fiúval.
2021. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Volt, partin voltam felszolgálo meztelenül. Plussz pénzért rajtam szolgálták fel a desszeretet...
2021. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5

az királyság, én is voltam hasonlóban, nálunk a csajoknak volt meztelen fiúpincér (fiúk szervezték meglepinek), fiúknak meg evidens h meztelen csaj pincér :) sztem nagyon jó élmény meg poén is. az tuti h elég felejthetetlen buli az ilyen.

2021. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Istvan485 ***** válasza:
0%
Fotozashoz keresnek lányokat én is!!!!
2021. máj. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, több is


modellkedtem fotózáson, statisztálkodtam, semmi extra nem volt itt, jófej volt a fotós is, stáb is

ez előtt volt nekem is felszolgáló munkám, elsőre nagyon izgultam, de alapvetően nem volt rossz, egy két dolgot leszámítva...

2021. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!