Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, és két sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok, és két sráccal voltam eddig, ez nagyon fura?

Figyelt kérdés

Eddig két sráccal voltam együtt (két alkalom), viszont volt másfajta intimitás mással. Sajnos nehezen kötődöm és nagyon nehéz addig eljutnom, hogy lefeküdjek egy olyan sráccal, akivel vonzódunk egymáshoz.


Igazából azért tettem fel ezt a kérdést, mert mostanában nagyon sokat szorongok emiatt is. Úgy érzem én vagyok egyedül a világon ezzel a “gonddal”.


2021. máj. 11. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tehát akikhez kötődsz, velük nem fekszel le, de volt két egyéjszakásod. Gondolom félsz, hogy gyengén teljesítesz és elveszíted az illetőt. Megértelek, de valójában, ha neki is fontos vagy, úgyis a közös fejlődés irányába fog lépni.
2021. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg pont ennek vagyok az ellentetje, de ugyan így voltam vele én is sokáig
2021. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ők nem egy éjszakások voltak, mindkettő a párom volt, de mikor úgy éreztem, hogy komolyabb is lehetne, akkor bepatáztam és szakította velük.

Pedig nagyon türelmesek voltak, de mindig én rontottam el.

2021. máj. 11. 09:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem mindegy hogy két pasi de mindkettő évekig, vagy napokig.
2021. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem fura, egyszerűen különbözően vagyunk összerakva Nekem pl tetszene egy ilyen lány :)
2021. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább itt az, hogy miért pánikolsz, ha szexre kerülne a sor. Mert erről van szó, ha jól értem…
2021. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem szokványos dolog, de nem is baj, csak ne dobd el a srácot, mondd meg neki hogy neked ez nehezen megy, viszont te meg ha szeretnél szeretkezni akkor rá kell valahogy venned magad, mondjuk megbeszélitek az estét, és mellette vagy elvonulva izgasd fel magad a kezeddel vagy segédeszközzel, vibrátorral, ez nálunk is beindítja a dolgokat és még jobban is esik. :D
2021. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre is, de a mai fiuk annyira masak.

A legrosszabb, amikor egy lany mondta ram, hogy milyen gaz amit muvelek. Nyilvan az is okozott egy kisebb lelki tehert.

2021. máj. 11. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a lány akkor csak maradjon csendben ha nem tud segíteni, mindenki más, mindenkinek mások a szükségletei, ha szeretnél szexelni akkor fogsz is :)
2021. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Annyira szegyelem magam ruhak nelkul. Ez is egy fo ok.
2021. máj. 11. 18:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!