Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfogadni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni a perverzióimat?

Figyelt kérdés

Van jópár perverz dolog, ami izgat, nem lényeges, hogy mik. Szexuálisan nagyon izgatnak, de miután fantáziáltam vagy önkielégítettem rá, mindig erős bűntudatom volt addig, amíg valami nem perverz dologra csináltam megint.


Ha csinálom akkor ez van, ha nem csinálom, akkor viszont feszült és stresszes leszek a sok elfojtás miatt, és az önkielégítés sem egy élmény miatta. Úgy érzem sehogy sem jó.

6 dolog van ami izgat, abból 5 okoz rossz érzést. Ez azért elég sok.

Voltam pszichológusnál, szerinte nem baj, mert senkinek nem ártok vele és a perverzebb szexuális vágyak teljesen normálisak, de akkor is rossz érzés.

A legjobb barátommal is beszéltem erről, szerinte sem gáz, elfogad így is teljesen.


Hogyan tudnám rossz érzés nélkül csinálni ezeket? Van más is így ezzel?


2021. máj. 11. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nehezen tudják elfogadni a vágyaikat. Az okok viszont mélyen bent vannak a tudatalattidban amit mi így a távolból sem feltárni, sem "semlegesíteni" nem tudunk. Az hogy elmentél egy szakemberhez nagyon jó! Ő segíteni fog tudni neked. Nem, nem az "eltüntetésükben" hanem hogy hogyan tudod elfogadni magad ne legyenek szorongásaid, illetve hogyan tudod a biztonságos módon történő megéléséhez kontroll alatt tartani.

Az elfojtás a leghülyébb ötlet. Állandó szorongást, frusztrációt fog okozni egész éltedben. Nem lehet úgy leélni egy életet hogy állandó háborúban vagy saját magaddal.

2021. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy olyan dolgok ezek, amiket értékrend alapján rossznak gondolok, de szexuálisan mégis nagyon izgatnak. És van emellett egy nagyon erős erkölcsi/felfogásbeli értékrendem. Kényszeres, szorongó alkat vagyok alapból is, bár tudok normális életet élni, nem kell nyugtatókat szednem. De ez a része az életemnek megkeserít azért.
2021. máj. 11. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem árthat a dolog senkinek, addig nincs baj! Az is lehet idővel,meg találod azt az embert akível meg tudod élni ezeket, és utánna jobb lesz!
2021. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mik ezek a vágyak? Mesélnél róla, akár privátban?
2021. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Izgatnak az állatos dolgok, transzi "nők", műnők pl.. Józan ésszel mindet hülyeségnek és/vagy rossznak tartom, szexuálisan viszont nagyon izgatnak. A tudatom két rész teljes ellentétben áll egymással és nehéz elfogadnom magam és a vágyaim.
2021. máj. 11. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan így vagyunk ezzel !

Nekem is vannak olyan dolgok amik nagyon izgatnak de tudom mennyire elítélendő ,rossz dolog! f

2021. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!