Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok, van koztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, van koztetek olyan akinek a vibrator segitett elerni az orgazmust?

Figyelt kérdés
Meg sosem volt orgazmusom sem egyedul sem kapcsolatban. Az erdekelne hogy van e akinek vinratorral sikerult? Erdemes lenne beszerezni?
2021. máj. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképpen érdemes
2021. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes. Akár többfélét is. Pár ezer forintért már simán kapsz teljesen jókat. Kísérletezz!
2021. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem igen. sajnos nem ntudok se masztival, se pasival elmenni, csak vibrátorral megy.

de megmondom őszintén, ritkán használom, mert szexelni ezerszer jobban szeretek még orgazmus nélkül is

2021. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estel.19 ***** válasza:
100%
Nekem olyan van, ami egyszerre rezeg punciban és csiklónál is... pár perc alatt garantált siker :) izgalmi állapot nélkül is.
2021. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. Én pl csak vibrátorral tudok…
2021. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!