Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egy embert hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá egy embert hogy homofob legyen?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen kérdések.
2021. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Három fajta ember lesz az.

Az egyik taszítónak tartja hogy elképzeli, hogy egy nő nővel, vagy férfi férfival.

A második akiben vannak hajlamok de elutasítja magában.

A harmadik az akit annyira taszít ez az áldozat póz hogy mindenkit utál aki ezt teszi.

2021. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Leginkább arra célzok akik úgy tartják hogy ez egy mentális betegség
2021. máj. 21. 00:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés, heteronormatív társadalom, nem ismer vagy nem tudja hogy ismer normális melegeket, és így a sztereotípiákra hagyatkozik.
2021. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Ha már kerdezed akkor a következő a probléma.

A melegek szószólói tkpen a malegek ellenségei is egyben.Én most heteroként azt mondom,hogy azzal a végtelenül otromba ,nyomulással vesztenek a melegek rengeteg olyan semleges hozzáállasú személyt,akik megertőek lennének egyebként.De mivel állandóan ezzel a homofóbiaval,meg harsánykodassal zajlik a népszerűsítésük,vagy elfogadtatásuk,így egy rakat embernek ellenszenvese vállik ez a dolog,ami egyébként nem lenne az.

Sztem inkább baratokat kéne szerezni,mint ellenséget.

Ez a saját véleményem.Többször nem írok,és nem válaszolok senkinek.Mert a meddő vitához semmi kedvem nincs.

2021. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Gusztustalannak tartom ha két férfi szexel. Nem tudom miért tartom annak, így érzek és kész.

Az osztrigát is gusztustalannak tartom, vagy például a csokoládés masszázst. Mások meg oda vannak érte.

2021. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6os, és ha két nő szexel? Mm most úgy írtad, hogy férfi, de ez nem csak a férfiakról szól ugye.
2021. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7/ pont ezt akartam mondani.
2021. máj. 21. 00:52
 9/9 kovpet ***** válasza:
100%
"Haters gonna hate."
2021. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!