Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ha a pasitok küldene egy videót, amin a haverja szájon puszilja őt?


Ez megcsalásnak számítana, ha ugyanezt egy lánnyal csinálná, miért kene elnéznem ezt ebben a szituációban


2021. máj. 24. 20:45
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
85%

A befőttesgumi...

...


...


...


Az befőttesgumi.

2021. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném ezt most miért is küldte? S mondanám neki hogy legközelebb ne igyon annyit buliban. Ha direkt küldte mert arra akar célozni hogy biszex és a pasikat is kívánja - azt meg a kapcsolat elején illett volna mondania nem pedig kész tények elé állítani.
2021. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szakítanék
2021. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha heteró felőlem puszilkodhatnak. Gondolom sok volt a szesz
2021. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha biszex akkor más lenne a dolog de ha hetero akkor miért lenne szakító ok? Heteróként nem akarja megdugni a haverját gondolom, de egy csajnál egy szájrapuszi után másik alkalommal lehet több is lenne
2021. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez után nem lenne már a pasim, úgy hogy azt csinál amit akar :D
2021. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán akadtam ki neki, egyelőre magamban puffogtam, nem lett volna értelme leteremteni, valóban ittas állapotban volt, de annak viszont “örülök”, hogy akkor nem feltétlen csak én fújom fel a dolgot.
2021. máj. 25. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az alkohol ilyenre nem magyarázat. Én is voltam már berúgva, meg beb.szva is elég szépen, de ha kozeledne egy pasi, lehányom, vagy megverem (vagy csak megprobálnám :D )de akkor se lenne belole semmi. Részegen még kanosabb vagyok, és mog jobban kívánom a NŐKET, nem a pasikat. A pia szar kifogás ilyenre.
2021. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!