Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen lenne ha egy idős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne ha egy idős bácsi kinyalna a természetben?

Figyelt kérdés

Régóta beszélgetek egy idős bácsival aki nagyon szeretne velem találkozni.

Én szűz vagyok igaz de tombolnak most a hormonjaim és ő közel van hozzám így bármikor tudnánk találkozni.

Természetben is nyilván oda mennénk ahol nem járnak emberek, bár ilyen helyet nehéz lenne találni de csak nem lehetetlen.

És gondoltam egy pokrócon valahol egy eltakart részen valamilyen pózban első alkalommal csak kinyalni engedném magam mert elsőre ennyi szerintem belefér még ha semmi nem történne utána.

Rég ismerem és ahogy beszél, mind ilyen tisztelettudó szóval nem kell egyből rémeket látni, hogy jajj most fúú megfog erőszakolni, megfog ölni stb..nem.

Először egy publikus helyre mennék és aztán mennék egy elhagyatottabb részre de mégis természetben kellemesebb.

Viszont most letiltottam mert megzavarodtam hogy akarom is ezt vagy nem de egy sima punci nyalástól csak nem lesz semmi bajom és előtte kézfertőtlenítés stb lenne javából.

Így gondolkozom azon, hogy érdemes lenne e feloldani és újra leszervezni egy találkozót.

Attól félek csak, hogy én egy introvertált ember vagyok és baromi nehezen megy a beszélgetés így félek, hogy lesz sokszor ilyen kínos csönd főleg a korkülönbség miatt de ki akarom próbálni!

Sajnos más helyre nem tudunk menni kivéve valami búvóhelyre bár ott lehet több is lenne mint nyalás mert ott nem vagyunk kitéve "veszélynek" azaz nem járkálna arra senki sem..De én elsőre tényleg csak valami egyszerűt szeretnék mint kis simogatás vagy nyalás. Esetleg én is neki.

Viszont félek attól, hogy már ennyitől terhes lehetek pedig tudom ennek semmi esélye főleg ha előtte fertőtlenítünk és egyebek. Még a sima szopástól is tartok mert ha egy csepp lemegy a torkomon attól is parázok. Beteges de nem tudom hogy győzzem le, erre valami tipp?

Más csinált már ilyet esetleg?

(25nő vagyok)



2021. máj. 25. 01:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván 25 évesen szűz vagy és nyilván egy szottyadt papira vágysz.. teljesen hihető.. sem.
2021. máj. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

1.nem kérdeztem hogy elhiszed e vagy sem ha nem akkor ott van más kérdés..

nem vagy köteles elhinni szevassz..

mindenkinek vannak sötét, bizarr titkai neked is lehetnek

2021. máj. 25. 01:07
 3/34 A kérdező kommentje:

ne írjatok privátot ha kérdezni akarsz akkor itt is megteheted!

de privátot nem kérek..

2021. máj. 25. 01:10
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Kamu! Ha nem az lenne valaszolnal a privatokra ami normalis egy 25 éves szerencsetlen szűznek minden alma egy öreg ráncos vén szatyor! Ettől azért jobbat is kitalálhattál volna!
2021. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

4.nem is érkezett ilyen gyorsan csak 1..

nem kamu de

amúgy nyugodtan hidd kamunak nem kényszerítek senki arra hogy higgye el..

csak gondoltam hátha akad jobb válasz is...

2021. máj. 25. 01:32
 6/34 A kérdező kommentje:
4.amúgy szar a stílusod ember
2021. máj. 25. 01:33
 7/34 A kérdező kommentje:

tök mindegy mert reggelre úgyis törlik a kérdést csak gondoltam megkérdezem..bár itt szinte minden kérdést KAMUA-nak hisztek..

amúgy ha unatkozok is de az hogy egy idős öreg írogat nekem az valós-

valahogy megtalált facebookon azt ja

2021. máj. 25. 01:36
 8/34 anonim ***** válasza:
50%
Tehát félig mégis kamu:)
2021. máj. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
55%
Azért nagyon nem mindegy ! De ha hazudsz nekünk mert épp most ilyen kedved van hogy vársz normalis segitseget? Amúgy nem minden kérdést hiszünk kamunak, de a megfogalmazasoddal stb vel lebuktattad magad
2021. máj. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
63%
Az sem igaz h szűz vagy és az sem h lány és az sem h 25 eves.
2021. máj. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!