Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom nagyon szeretnè...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon szeretnè (izgatja) ha teljesen csupasz lenne a mellkasom, de alapvetően elèg szőrös. Mit ajánlotok amitől nem lesz "borostás" a terület, ha eltávolítom a szőrt? 34F

Figyelt kérdés

máj. 25. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta
máj. 25. 15:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, epilátor. Kérdés, mennyire bírod a fájdalmat, meg hogy nem készíti-e ki a bőrödet. Még hosszabb távra IPL vayg hasonlók, de az elég drága.
máj. 25. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben menj el és gyantáztasd le. Ne borotváld, mert 2 nap múlva olyan leszel, mint egy sündisznó. Nagyon nem lesz jó párodnak hozzádbújni.
máj. 25. 16:29
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Megcsinálod elhagy figyeld meg
máj. 25. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Én nem csinálnék ilyen butaságo
jún. 8. 15:20
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Gázperzselő!
jún. 8. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ötösbe belefolytották a szót! :)
jún. 8. 20:57
Organic Shop Málnás testradír
 8/12 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatni szoktam ,mert ha nrm tenném olyan lennék mint egy gorilla
jún. 9. 05:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szedetném le senki kedvéért. Így ismert meg, fogadja el.
jún. 9. 11:01
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem vigyáz a férfi nem, 20-30 év múlva alapelvárás lesz a nőktől férfiak felé a szőrtelen láb és kar, az ívesre szedett szemöldök, a hajfestetés, a ránctalanító krémek és eljárások használata. Különben az igénytelenség bélyege lesz rájuk sütve.

Vegyétek észre, hogy a nők tolják át a pasikra azokat az elvárásokat, amiket magukkal,

illetve egymással szemben támasztanak, és amivel magukat/egymást nyomasztják az agymosó tudatipari tröszt (média+kozmetikai lobbi+divatbrancs) hatására. Merthogy nem a férfiak elvárása, hogy a nőkön sehol se legyen szőr, az hótziher.

jún. 9. 12:06
1 2
Unatkozol? Gyere játszani!

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!