Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőknek mennyire lenne vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mennyire lenne vonzó egy olyan kapcsolat amiben a szex teljesen tabumentes, de minden másban ugyan olyan lenne, mint bármelyik másik jól működő komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy szexben nem lenne olyan vágy amit meg ne élnének együtt és ezek nem lennének átlagosak. Például bdsm, csoportos szex, swinger klub látogatás, különböző fétisek, stb...

Ezt leszámítva ugyan olyan normális céljaik lennének, mint például család, stb.

Ismerkedésnél ez van olyan nő akinek ez számít?



2021. máj. 26. 03:54
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ez hülyeség.
2021. máj. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez lenne az ideális.
2021. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenben élek. Teljesen rendben van.
2021. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem lenne vonzó
2021. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen kapcsolatban élek, a vőlegényem meg én sem szégyelljük a vágyainkat.

Mondjuk nincs igény csoportos meg swinger sexre, de a bdsm-en belül elég sok minden másra igen. Ő elmondja mire vágyik, én megvalósítom, én elmondom mire vágyom, ő megvalósítja.


Ezektől függetlenül még ugyanúgy flangálunk az ikeaban, vásárolunk, tervezünk, lazulunk, kirandulunk, tervezünk, dolgozunk mint bárki más.

2021. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
A nők nagy többsége nem akarna ilyen kapcsolatban élni. Viszont rengeteg olyan párt látok akiknél ez teljesen jól működik. Kialakítják a közös szabályrendszert ("játékszabályokat") s ahhoz tartják magukat, akkor az átlagostól eltérő szexualitásuk - az által hogy a másikban ugyanazt megtalálják amit ők maguk szeretnek - csak még erősebbé teszi a kapcsolatukat. A kívülállók számára ugyanolyan pár mint bárki más, dolgoznak, gyereket nevelnek stb. de amikor elszáll az éj... hát ja' nem mindig csak ketten vannak az ágyban :)
2021. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!