Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérdésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy 1 hete vesztetem el a szüzességem vagy is hát nem tudom, ahogy betette nekem éreztem egy szúró, nyomó fájdalmat, de nem véreztem. Azután az ujjammal próbálkoztam és fel ment.Szűz vagyok még vagy mar nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 22:48
1 2 3 4
 11/39 zol56 ***** válasza:
100%

Ha teljesen behatolt akkor elég nagy a valószínűsége, hogy már nem vagy szűz. Nem feltétel, hogy vérezned kell ha átszakad a 'szűzhártya'. Vagy csak nem láttad.

Inkább azon gondolkodj, hogy nem lettél e terhes.

Jobb lett volna várnod egy olyanra aki figyel rád.

2021. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Agódóm is nagyon
2021. máj. 27. 23:38
 13/39 A kérdező kommentje:
Hat igy van igaz felek lehet az vagyok de ő ojan egy senki hazi hogy kepes azt hazudni hogy nem vete el es kozben fel ő is hogy az vagyok e naiv voltam nagyon
2021. máj. 27. 23:42
 14/39 zol56 ***** válasza:
100%
Azért ha van nőgyógyászod felkeresheted. Ne aggódj nem tudja meg senki.
2021. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Hat igen muszaly leszek egy nő gyogyaszt fel keresnem ojan szomoru vagyok az egesz miatt
2021. máj. 27. 23:46
 16/39 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy szűz, sem fizikai, sem hétköznapi értelemben. A szűzhártyád meg hiába keresed bent, mert az kint van, de valószínűleg már rég spontán átszakadt. A szúró, nyomó érzést azért érezted mert nem engedted el teljesen magad és az agyad "átkovertála" az érzetet.

Ha csak pár húzás volt... kicsi az esély, de nem kizárható a terhességre. 3 hét múlva csinálj egy tesztet, bármelyik drogériában 1000 Ft körül kapsz egyet.

2021. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Lehetne még egy.kérdésem?
2021. máj. 27. 23:52
 18/39 A kérdező kommentje:
Mert ugye az ujamat is be tetem es fel ment meg probaltam hogy tudjam az vagyok vagy sem az az igazsag ithon nem kapok ugy fel vilagositast es feled szeretnek fordulni a közepső ujjam ugye mert aza leghoszab azal probaltam es fel is ment
2021. máj. 27. 23:57
 19/39 zol56 ***** válasza:

Persze könnyű mondani, hogy ne legyél szomorú. De arra azért figyelj, hogy az eset ne nyomja rá a bélyegét a következő együttlétedre kapcsolatodra. Próbálj úgy gondolni rá, hogy tanultál az esetből.


Kérdezz nyugodtan. Arra van az oldal.

2021. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Hat igen igazad van eből tanultam az biztos az lene még a kerdesem ugye hogy montam hogy az ujjamal probalkoztam és tudod a középső uj mivel aza leg hoszabb az tetem be magamnak es fel mentbteljesen
2021. máj. 28. 00:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!