Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérdésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy 1 hete vesztetem el a szüzességem vagy is hát nem tudom, ahogy betette nekem éreztem egy szúró, nyomó fájdalmat, de nem véreztem. Azután az ujjammal próbálkoztam és fel ment.Szűz vagyok még vagy mar nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 22:48
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
És gondolom akkor mar nem vagyok.az
2021. máj. 28. 00:18
 22/39 A kérdező kommentje:
Őszinten te mit tenel.most az az en helyemben?
2021. máj. 28. 00:34
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

Sörösüveggel próbálkoznék.

Az tuti elveszi.

2021. máj. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 zol56 ***** válasza:
Igaából 17 éves vagy. Nem baj, hogy már nem vagy szűz ha ez aggaszt. Nem tudsz mit csinálni. Vagy mire gondolsz azzal a kérdessel, hogy mit tennénk a helyedben?
2021. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
52%
Te most vagy egy mucsai c vitaminos vagy, vagy csak egy kamus troll.
2021. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Úristen és nem is védekeztél.


Nyilvàn nem vagy szűz, mert volt benned (sajnos) pénisz. Gyorsan köttesd el magad te is, meg az idióta pasid is.

2021. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Igaz
2021. máj. 28. 08:56
 28/39 anonim ***** válasza:

lehet szólni kéne szüleidnek elmenni nő gyógyászhoz, mert ha csak nem tudom melyik hónapban jössz rá hogy terhes vagyok akkor 17 évesen szülő leszel.

Ami talán nem lenne annyira gáz ha már 2-3 éve együtt lennétek jó mondjuk akár hogy nézem gyerek vagy még. A lényeg hogy ha nem bízol magadban az az nem tudod mikor jön meg stb akkor szólni kell. A nemi betegségeket meg talán tudod figyelni el olvasod minek mi a tünete és pár hónapig figyeled de ezt is jobb lenne ki vizsgálni.

2021. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Hat igen
2021. máj. 28. 11:25
 30/39 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom hogy hibat követem el tisztában vagyok vele es ezt ki kell vizsgaltasam tudom de uj vagyok meg ezen az oldalon és gondoltam meg kérdezem hogy valahol tudjam hogy az vagyok vagy sem de hat ha már a közepső ujjam fel ment akkor lehet nem vagyok már az de el vagyok keseredve es tanacsot kertem vagy is valaszt inen mert en ijenekben tapasztalan vagyok es fogalmamsincs hogy aze vagyok vagy sem
2021. máj. 28. 12:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!