Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérdésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy 1 hete vesztetem el a szüzességem vagy is hát nem tudom, ahogy betette nekem éreztem egy szúró, nyomó fájdalmat, de nem véreztem. Azután az ujjammal próbálkoztam és fel ment.Szűz vagyok még vagy mar nem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 22:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Így távolból nehéz megmondani, nekem is meg kellene néznem, hogy megvan-e még vagy nincs.

Magadnak nem megy fel úgy az ujjad.

2021. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Pedig teljesen fel nyomtam
2021. máj. 28. 12:38
 33/39 anonim ***** válasza:
33%
Ha gondolod, szívesen megnézem.
2021. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?
2021. máj. 28. 14:29
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező, ne dőlj már be, csak szórakozik veled egy pasi. Dugni akar.
2021. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Jezusom fu ijen embereket
2021. máj. 28. 15:56
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
A nyelvemmel könnyen meg tudom nézni neked 100% pontossággal.
2021. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Szívem. A szüzesség elvesztése az, amikor először egy pénisz hatol a vaginádba. Semmi köze hozzá annak, hogy utána felmegy e a középső ujjad vagy sem. Te már nem vagy szűz, de ez nem baj. Olvass felvilágosító könyveket, hogy a következő szex jó legyen. Gondolom pettingről fogalmad sincs. Bár azok alapján ahogy ecseteled hogy a hosszú középső ujjával hogy dugtad be ( tehát bemutattal magadnak s beleultél?), szerintem ez egy kamu kérdés. De ha nem, akkor nagyon sürgősen, MOST menj nőgyógyászhoz 72 órás tablettaert és vegyél 3 felvilagosito könyvet a szexről. Remélem a kezed megmostad mielőtt a puncid a nyúltal. Ám képzeld, szűz lányok is be tudnak oda nyúlni, rzdnak tampont használni, a szüzesség elvesztése nem a szuzhartya atszakadasat jelenti, hanem azt, amikor először szerelték, úgy hogy egy pénisz belememt puncidba.
2021. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt a videót.

A youtube-on is találhatsz felvilágosító videókat. Ajánlom a hormonmentes csatornát.

2021. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!