Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány kislány vált leszbivé/bis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kislány vált leszbivé/biszexé az influenszerek miatt?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon sok kislány lett az olyanok miatt mint pl. Ladyszomjas a tiktokon. Ezek a gyerekek nem tudnak még önálló döntéseket hozni és ha a kedvenc tartalomgyártójuk meleg akkor abban is mindenáron rájuk akarnak hasonlítani.

2021. máj. 28. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez a szülők bukása is, mert már 10 éves kor alatt sűrűn látom, hogy inkább a kezébe nyomja az okostelefont a gyereknek, csak kussoljon és hagyja békén.

Vagy még "jobb" mikor 300 ezres ájfont vesz a 12 éves kis takonynak.. Aztán csodálkozunk, hogy megkattannak már gyerekként a mai fiatalok, mert olyan mennyiségű és elfajzottságú inger éri őket, amihez képest a tv butítása semmi.

2021. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem azon múlik hogy melyik nemhez fog vonzódni az illető.
2021. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kb 0.

Ilyen erővel ha véletlenül látok hajléktalant én is az leszek?

2021. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Kötve hiszem, hogy ha valakit nem vonz a saját neme, akkor annál próbálkozna azért mert xy akit követ, az leszbikus. Egyrészt mert a nemi identitás és annak megítélése azért annál sokrétűbb, hogy holmi influenszer kizárólagosan tudja befolyásolni, másrészt meg legkésőbb amikor elé kerül a barátnője puncija hogy akkor azzal kell akciózni, akkor azért csak megfordul a fejében hogy ő nem erre vágyik.
2021. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem látok összefüggést. Kamasz koromban mádtam a Queent, később a Judas Priestet. (most is) Mindkét zenekarban meleg énekes volt/van. Mégsem lettem meleg.
2021. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Egysem', vagy megvannak a mentális alapjai hogy nyiss, vagy nem.
2021. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Az Influencerek nincsenek hatással a nemi identitásra, ha valaki kedvenc influencere meleg, attól Ő még nem lesz meleg, mindőssze azért követi, mert tetszik az oldala, jó műsorokat gyárt. Sokkal több olyan napi sorozatok vannak, amelyben szerepet kapnak a melegek, ez sincs hatással a nemi vonzódáskra. Mindent azért nem kellene az influencerekre fogni!


Hány Influencert szeretnél rossz színben feltüntetni? Mit Ártottak ők neked?! Ilyen kérdéseket teszel fel, nálad komoly bajok vannak.


Üdv :


Influencer

2021. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Influencer.. az intézményesített semmirekellő, a bioreklám. Amikor az ember már nem a terméket adja el, hanem magát.
2021. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Hű, beírtam, hogy Influencer vagyok és máris lelettem pontozva. Ritka Irígy a Póóóóóóórnép....... :D
2021. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
7-es: szerintem nem lesz meleg attól, ha a kedvenc influenszere az, de abban formálhatja a követőt, hogy mennyire lesz nyitott vagy fogadja el a dolgot. És ez nem csak szexuális irányultságra igaz szerintem.
2021. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!