Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak fiúk és ha igen, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiúk és ha igen, miért büszkék arra, hogy xy-nak én voltam az első?

Figyelt kérdés
Ha tényleg lényegtelen a szüzesség, akkor erre miért lehetnek büszkék a fiúk/lányok?

2021. jún. 4. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Büszke vagyok arra, hogy neki én voltam első.
Nem számít, hogy neki én voltam az első.
Számít, hogy nekem ő volt az első.
Nem számít, hogy nekem ő volt az első.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki, vagy legalábbis nagyon sokan büszkék lehetnek "az" elsöre !
2021. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mai napig nem érdekel hogy ki bolt az első.
2021. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert akkor még nem azon nosztalgiázott a lány szex közben, hogy a hárommal ezelőttinek mennyivel volt nagyobb, a nyolccal azelőttinek meg milyen tetoválása volt.
2021. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, büszke vagyok. Én adhattam meg a lánynak azt a kezdést ami talán befolyásolja az egész szexuális életét. Ő nem lesz frusztrált meg gátlásos, megtanulta élvezni és szeretni a szexet.
2021. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tartod ezt önző dolognak, hogy bármikor lesz együtt fiúval, kicsit része leszel te is?

Fordítva:

Téged nem zavar, hogy van lány akit szeretsz, együtt vagytok, de egy másik fiúval szerzett tapasztalatokat használja? Emlékszik rá?

2021. jún. 4. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de rengeteg fiú barátom van. Alapvetően a normálisabbak olyan 25 alatt büszkék rá, mert más nem jutott el eddig ezzel a nővel.

Én is későn veszítettem el (21) és pl az én pasim is úgy gondolkozott, mint a 4-es válaszoló. Amúgy többnyire igaza lett. Kell pár alkalom egy új partnerrel, de nem vagyok gatlasos és élvezem a szexet.

2021. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is kb: 16 - 30 éves koromig számított , hogy egy lánynak én vagyok e az első .

Majd később rájöttem , hogy milyen bután gondolkodtam korábban .

Nem azt mondom , hogy nem jó érzés , ha valakinek az első vagy az életében , de ne ez legyen a legfőbb szempont .

Én azóta szeretem , ha egy nőnek már vannak tapasztalatai , amikor megismerkedek vele , sőt nem zavar az sem , ha tudom hogy esetleg már volt férjezett és szült gyermeket másnak .

Ha valakit megszeret az ember , akkor ezeket is fel kell tudni vállalni , vagy ha ez nem megy így , akkor el kell engedni , hogy ne tegyük tönkre a másik ember életét szándékosan !

2021. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudod elfogadni, hogyan tennéd tönkre a másik ember életét?
2021. jún. 7. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan . Ha megismerkedek és megkedvelek , majd beleszeretek egy kedves s aranyos nőbe , ám ha kiderül hogy van már egy gyermeke mástól és ha én ezt a helyzetet nem tudom magamban elfogadni , hogy ahhoz a nőhöz bizony tartozik egy gyermek is , akkor nem is érdemes tovább gondolni , mert az a továbbiakban úgy is konfliktusokhoz , majd veszekedésekhez fog vezetni , majd a végén szakításhoz ( általában ) ...
2021. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!