Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem áll fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, a páromnál gyakran előfordul hogy szex közben a pénisze bepuhul.. Fél éve vagyunk együtt nagyon kiván folyton látom rajta, de eleinte csak a semmiből bepuhult hirtelen olyankor rosszul érzi magát és elzárkozott.. Ma már nem puhul ilyen sűrűn, de aggaszt hogy talán valami problémája van.. Reggel sem áll fel neki max heti 1x,2x és momdtam neki az orvost de elzárkozik ez elől, nagyon megértő vagyok és mellette állok és nem ez zavar, hogy úristen most nincs szex, hanem hogy problémája van és nem tudok rajta segíteni.. Előző kapcsolatában is volt mar ez. Esetleg valaki hasonlót tapasztalt mi lehet a baj? Egyébként 26 éves

jún. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En vmi psziches dologra tippelnek.

26 evesen, hacsak nincs szetszteroidozva, valszeg nincs fizikalisan baja.

jún. 4. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell tanulja kezelni. Nekem is csak állandó izgatással van merevedésem, és nem csinálok belőle ügyet. Ha közben lankadok, akkor simán rásegítek kézzel, vagy jelzek a csajnak, hogy mi a helyzet, aztán utána úgyis újra megkeményedik.
jún. 4. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is lelki okai lehetnek, és ezt emelném ki:

"Előző kapcsolatában is volt mar ez."

sajnos néhány kudarc után az ember be tud kerülni egy ördögi körbe, egyre inkább benne van az aggodalom, hogy "mi van, ha most is le fog lankadni", és a stressz miatt - önbeteljesítő jóslatként - tényleg nagyobb eséllyel le fog lankadni.

házi körülmények közt szerintem olyasmivel érdemes próbálkozni, hogy többször legyen szexuális tevékenység tét nélkül "csak úgy", tehát nem kell belőle aktusnak lennie, csak élvezzétek egymás testét, izgassátok egymást itt-ott, stb. (de ha mindkettőtök kedve megjön hozzá, persze nyomathatjátok)

jún. 4. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent írják, mentális probléma lépett fel, rástresszel a dologra. Fejhez szorított pisztollyal senkinek sem áll fel - csak itt a pisztoly maga a kudarcélmény-kockázata, ez okozza a stresszt. S sajnos tényleg öngerjesztő, un. negatív önbeteljesítő jóslat tud lenni. Ki lehet belőle törni, van rá megoldás. A te részedről a maximális megértés, ne vond kérdőre, egyszerűen szeresd, éreztesd vele hogy neked a tökéletes pasi az életben ÉS amikor áll akkor nagyon dícsérd meg hogy húúúú de jó volt a farkad = pozitív visszacsatolásokkal tudsz folyamatosan javítani a dolgon.
jún. 4. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Na de ha te ezzel idegesited, akkor még sokall rosszabb lesz.
jún. 5. 21:57
Unatkozol? Gyere játszani!

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!