Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a pasitok bekötötte a szemeteket, elkezdett dugni, de mikor levette a kendőt nem ő volt, hanem a haverja mondjuk? Mit reagáltatok lányok? Pasik, ti megtettétek már ezt a barátnőtökkel? L

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 a két dolog nem ugyan az. Mivel ebben az esetben beleegyezés nélkül történik az aktus, ami ugye nemi erőszak.

Az általad írt esetben mind két fél beleegyezett.

2021. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

fantáziában nekem is tetszik pasiként, de szerintem nagyon nehéz kivitelezni, hogy ne vegye észre a cserét. Hangok, szagok, miegymás, max ha jó részeg.


A vicces inkább akkor lenne, ha a másik pasi dug, de a szex vége előtt visszacseréltek, szóval a lány egyáltalán nem jön rá, hogy mással volt.

2021. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
11-de nem húzható rá a magyar szabályokra. Nincs erőszak vagy azzal való fenyegetés nincs védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapot kihasználása. Ez inkább a skandináv megtévesztést is tiltó szabályozásra hajaz hogy elkezded gumival aztán suttyomban leveszed pedig arról nem volt szó
2021. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, normális felnőtt férfi a párom, nem egy aberrált barom. És a barátai nem csinálnának ilyet. Azon kívül én se vagyok hülye, nagyon jól ismerem a párom, nyilván észre venném.
2021. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!