Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen legyen az első alkalom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az első alkalom? Hogyan beszeljek párommal? bővebben lent

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyok a barátommal, megvárta, hogy úgy érezzem felvagyok készülve, az utóbbi időkben próbálkoztunk 1-2x de mindig azt mondja lovaglóba próbáljuk meg, nekem pedig az kellene hogy ő iranyitson, de azt mondja kkoe hogy nem lehet ugy csinalni h o legyen felül mert hogy nem kenyelmes stb.. Nem tudom mitcsinaljunk vagy higyan vehetném rá hogy o legyen felül

Mindketten szűzek vagyunk

Én 19 l ő 22 F



2021. jún. 15. 08:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem krnyelmes :DD
2021. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Tök jó hogy vártatok 2 évig mert kifogtál egy önző lusta pasit aki csak hanyatt akarja magát vágni és a szűz barátnője csinálja a dolgot. Megérte ennyit várni...
2021. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

oh, édes, a lovagló nem az első...

misszionárius vagy kutya - ezekben tessék próbálkozni

kérdés esetén írj!

2021. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg.. Idegbecsipodese van így nem kenyelmes neki a póz mivel rossz a dereka
2021. jún. 15. 08:19
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Akkor sem lovaglóban kell kezdeni.

Te fexel hanyatt. A srác oldalt és simogat.

És oldalrol is lehet, oreges póz vagy mi

2021. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

cseréld le a pasit - ez az első lépés, utána jöhet az első alkalom...


vagy keress egy partnert, aki bevezet, s utána tudsz majd rajta lovagolni

2021. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lecserelni semmiképp nem akarom, nem rossz srác mindig azt nézi nekwm jó legyen csak a dereka miatt eléggé necces
2021. jún. 15. 08:27
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor fogadd el hogy mindig te leszel felül, más pózban nem is fogjátok csinálni mert neki rossz a dereka..
2021. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Én páromnak is rossz a dereka, mégis minden pózban csináljuk, ha már fáj a dereka akkor szól, hogy váltsunk vagy úgy irányítja a dolgokat, hogy póz csere legyen.
2021. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki abban tudna segiteni hogyan tudnám beinditani a barátomat nagyom akkir írjon már nekem kérem egy. Üzenetet :)
2021. jún. 15. 10:24
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!