Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha összebújtam a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összebújtam a legjobb fiúbarátommal az milyen hatással lehet a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nagyon részegen értünk hozzá, mindig nála alszom mert vidéki vagyok.

Miután haazértünk a kanapén ülve beszélgettünk és én már be is voltam takarózva, amikor tök random hozzám bújt, engem meg elöntött egy ilyen meleg nyugalom érzet.

Párszor megpuszilt (nem a számat) aztán elaludtam, szerintem ő is. Reggel már nem volt ott de nagyon zavarban voltam reggel, mert még mindig ezt a melegséget akarom vissza..meg hát fel is izgultam:( pedig ennyitől nem kéne

21/L


2021. jún. 16. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jóformán semmi.

Közeledj hozzá, ha jó volt.

2021. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hogy a ti kapcsolatotokra ez milyen hatással van, azt nem tudom, de hogy ezzel most nagyon szomorúvá tettél, hogy nem én vagyok az a srác, az már tuti :)
2021. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jövök be neki. Valószínüleg csak azért volt ilyen mert ittas volt. Azóta nem beszéltünk erről, de én már párszor kielégítettem magam azóta vele kapcsoaltos fantáziákra, pedig korábban vele soha..:(
2021. jún. 16. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá, vagy írsz neki az este történtekről és nagyon-nagyon finoman próbálsz meg közeledni
2021. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem jössz be neki? Lehet hogy csak ezt hitette el veled.


Ha nem jössz vele össze akkor előbb vagy utóbb valaki más fog össze jönni vele. Ezek után azonban az lehet hogy nagyon rosszul esne neked.

2021. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mickbro ***** válasza:

Ha nem jönnél be neki, akkor nem puszilt volna meg.

Nő és férfi közt nincs igazi barátság.

2021. jún. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebben biztos vagy?:(
2021. jún. 19. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi a barátságotoknak.
2021. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!