Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex után mindig úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után mindig úgy érzem mintha kidörzsölődnék, mivel tudnám ezt elkerülni?

Figyelt kérdés

Nemrég vesztettem el a szüzességem, azóta többször is próbáltunk a párommal szexelni, de az aktus után pár órával már jelentkezik a fájdalom, így nem nagyon tudunk aznap már többször belekezdeni(semmibe), ami elég frusztráló, volt olyan is már, hogy a szexig se jutottunk el, mert már miután megujjazott jelentkezett ez a kellemetlen érzés. Régóta használunk síkosítót, mert nem tudok benedvesedni eléggé semmihez, gondoltunk arra is, hogy lehet az szárítja ki(nem szoktam utána rögtön lemosni, de miután lemostam is marad ez a kellemetlen érzés, ha odanyúl)

A fájdalom főként a hüvely bemenetnél, illetve belül éreződik, néha mellette is.



2021. jún. 17. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Beszéljünk a hüvelygombáról.
2021. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászatilag minden rendben van?
2021. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőgyógyásszal mindenképp beszélj erről. Például ha óvszert használtok lehet hogy az szárít vagy latex allergia, próbáljatok másféle síkosótót hátha azzal van gond, vagy a párod nem durva esetleg? Mert nekem sokáig attól fájt hogy a partnerem nem volt figyelmes.
2021. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaginizmusod is lehet a fentebb írt tippek mellett. Bár erre a valószínűség elég kicsi.
2021. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Baci
2021. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Simán lehet gomba is hiába pontoztátoke aki említette. Ráadásul azt mindkettőtöknek kezelni kell, különben sosem múlik el.
2021. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Párod átadhatott valami betegséget. Nőgyógyász többet tudna mondani arra is hogy miért nem nedvesedsz rendesen. Vegyenek kenetet rákszűrésre, és mondd el a bajod. Nem lesz röbb 10 percnél.
2021. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Háá Marcsi nem viszket?
2021. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Megoldás :

1. Canesten forte kúp a punciba, három éjszakán át. A párodnak egy hétig naponta 2x mosni-bekenni a farkát, szintén egy hétig.

2. Ne használjatok sikosítót, mert felborul tőle a természetes hüvelyflórád, és a jövőben soha nem lesz jó.

3. Ha nem ázol el eléggé, az mindíg (ok 100-ból 95x) a pasi hibája.

Örök szabály :

A legjobb sikosító a türelem és gyengéd előjáték.

2021. jún. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!