Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretitek ha vernek, bántanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ha vernek, bántanak szex nélkül is?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm dicsekedett hogy az ő férje olyan úr, úgy tudja őt verni mint senki más. Hogy képzeljem el késett egy percet és olyat kapott. És nekem azért nincs férjem mert nem vagyok igazi nő, és nem hagyom hogy a férfi legyen az Úr a háznál.

Ezen kívül őt rendszeresen fenekelik pofozzák és sohasem döntött ő a szex-ről (mikor legyen milyen legyen).

Ez szerintetek meddig okés?



2021. jún. 24. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ezt te is tudod
2021. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a hangját vagy a kezét rám emelné, azonnal otthagynám, ez nem kérdés.
2021. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Fizikailag nem szokott messzire menni a barátom. Szóban inkább. Hiányozna, ha ez nem lenne. Valami elferdült nálam a korai 20-as éveimben.
2021. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Engem nagyon el szokott fenekelni. Erre én kérem. De máshol nem ütne meg, és én se hagynám neki.
2021. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Persze hogy okés, ez teljesen normális volt a középkorban és mint tudjuk Magyarországon a visszafelé fejlődés a kitűzött cél. Remélem rövid időn belül újra törvénybe kerülnek a kényszer házasságok meg a gyerek munkások is.
2021. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel dicsekedni...hát ez az egész undorító.
2021. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Javasolbám ferjemnek aludjon nyitott szemmel 😂 mivel erősebb nalam ,így csak álmaban tudnám elintézni ;)

Tuti nem hagynám ,hogx ezt tegye velem :)

2021. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha ő ezt élvezi, akkor csinálja. Vannak szubmisszív nők, aki szeretik a fájdalmat is...
2021. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

a mazochista a fájdalmat élvezi

a szubmisszív az alérendletséget.

2021. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom ez beteges, de mindkét részről: a nőtől, mert élvezi, a férfitől, mert élvezi, hogy egy nőn vezetheti le az idegbaját. Gáz.

A szado-mazo pároknál ez belefér, de ép embereknél nem feltétlen. Sokszor látni a hírekben, hogy hogyan vert szét/ölt meg ez azt. Sok esetben pont ezért van ez, mert az egyik engedte, hogy elkezdje ezt vele tenni, majd utána erősebb folytatása lett a dolognak.

2021. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!