Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan büntetnétek meg egy csajt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan büntetnétek meg egy csajt?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretjük az erőteljesebb szexet. Ma megettem reggel az ételét ami a hűtőbe volt. Majd elmentem dolgozni. Kicsit később azt az üzenetet kaptam hogy készüljek, mert fájdalmas büntetés jár a rossz kislányoknak (Este terveztünk szexelni). Mire készüljek?

Ha általában dolog előtt 20 pálcát kapok dolog közben pedig kezével jó sokat akkor most mire számítsak?

Vagy valami egész más lesz a büntetésem?



2021. jún. 24. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Majd megtudod.

Am azt tenném, ami fájdalmas vagy kínos neki (az ő elfogadható keretei között.)

Pl, akivel voltam, annak a kínos dolgok voltak rosszak, azokat nehezen bírta. Pl. punciját szét kellett nyitnia kellemetlen pózokban, a szemébe néztem, a puncijára, felváltva, 1-2 csókot adva rá, de nagyon zavarban volt. A jelleméből fakadóan, ez neki büntetésnek számított. Volt h úgy megdugtam h fájt neki, de ebbe is belement, de kőkeményen felkaptam, reszeltem. Felpofoztam a farkammal, erősen elfenekeltem, kinyaltam, megint fenekeltem, stb. nem tudom miket lehet még kitalálni, de igazából a durvaságra izgult fel az enyém, és mégis "büntetésnek" számított. Aki jól büntet az azt nézi, te mire vagy érzékeny.

2021. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Kikötném vastag farokkal jó alaposan megkefélném, majd mielőtt elélvezne abbahagynám és egy kis vékony.pőcsűt rátennék.. Hagy dugja ő:-)
2021. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2

Azért nem hinném hogy ilyen durva lenne velem!

2021. jún. 24. 13:17
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Te is úgy vagy lány, ahogy én...
2021. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Hát én az exemet akkoriban úgy szoktam megbuntetni, hogy levetkoztettem, ráparancsoltam, hogy kezdjen el masztizni elottem széttett lábakkal, és én csak néztem. KOzben néha rákoptem neki hogy jo nyálas legyen. Utána kivettem az ovemet, és finoman elvertem neki a punciját vele. Na attol nagyon nedvessé vált, frocsogott neki ossze vissza tole. Utána jott egy nagyon durva szex, amikor durván csináltam neki. Téptem a haját, megpofoztam, a szájába koptem neki. Természetes mindet az o határain belul. Játékos volt amugy, de mégis buntetésként kapta.
2021. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Honnan a szöszből tudjuk mire készül a pasi, meg neked hol vannak a tabujaid??? Ha értelmes pasi akkor ezek határain belül mozog a PARTNERRE figyelve, a BDSM nem úgy működik hogy juj de jó csinálhatok amit akarok.
2021. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Blokkolnám a netflix-előfizetését. Eldugnám a tamponkészletét. Paprikát tennék a sminkjébe. Levágnám a haját éjjel, mikor alszik. Szétszaggatnám a kedvenc ruháit.
2021. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
#7 Akkor már inkább paprikát a tamponkészletébe :D
2021. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
8: Az se rossz.
2021. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Térdepelés kukoricán, talpra nádpálcás verés.

De nyugi, csak egyszerűen letámad, és meg*g.

2021. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!