Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha fenekelést kaptok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha fenekelést kaptok, az milyen pózban szokott történni?

Figyelt kérdés

Általában meztelen popsira kaptok? Mennyit bírtok?

Én általában meztelenül bekötőt szájal összekötőt lábal és kézzel a barátom lábára fektetve. kézzel 40 darab ütés volt a legtöbb pálcával 20 darab.



2021. jún. 27. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül fekszem a térdére.Kézzel eddig a legtöbb amit kaptam 20 ütés volt.Pálcával csak 10-et bírtam ki.
2021. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Változó hogyan szokta lenni hogyan kapja.

Általában asztalra feküdve kapja.

Nyáron a fürdö ruha szezonban csak kíméletesen kézzel hidegeb idökben havonta 1 szer pálcával hurkásra akkor pár napig nem szeret ülni.

2021. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Fekvenyomó padra hason fekve,leszíjazva. Pálcával, jó erősen, hurkásra. Épp nem reped fel a bőr, de napokig sajog, imádom!
2021. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
#4, milyen gyakran szoktál kapni, és mennyi idő a gyógyulás?
2021. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Mint amikor kutya pózban vagyok, de a kezeim össze vannak kötve, és előre nyújtva.

Kézzel 70 volt a legtöbb, pálcával 40

2021. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor kikapok általában változtatni szoktuk a pózokat. Mindig meztelen fenékre kapok, ez alapszabály. Általában vagy hason fekve, vagy vállszéles terpeszben előre hajolva szoktuk kezdeni kézzel. Utána az igazi büntetést vagy vesszővel, vagy fa paskolóval szoktam kapni. Ilyenkor a legjellemzőbb, hogy négykézláb, széles terpeszben kell pucsítanom, ami nagyon nehéz, mert addigra már nagyon szokott fájni, ráadásul nagyon kitárulkozó póz... A másik verzió, hogy hanyatt fekszem és a lábaimat fel kell húznom a mellkasomhoz. Vesszővel is és paskolóval is 40 volt a legtöbb eddig, de ott már nagyon szenvedtem és több napig látszott a nyoma. Azt már azért sírva viseltem, másnap fájt leülni.
2021. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk a házunk alatt van egy nagy lekeritet erdö. Nyaranként lemegyünk le kell fetköznöm tejesen vigyázba kell álnom és az uram csalánal megcsapkod mindenhol igen a lábam közöt is.ÉS ezt tejes csendben kell türnöm mert minden nyikanásért 2 ütés jár. Ezután ki kötöz egy fához és ot hagy szenvedni.Általában fél egy órára amikor visza ér a fenekemen pálcával leüti azt a menyiséget amit a sikantésokért kaptam ez eddig maximum 25 volt.Aztán ki kötöz de nem szabad megvakarnom ot ahol viszket amig fel nemm érünbk a házig ha megvakarom az egész elöröl kezdödik.
2021. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nálunk általában ráfekszik a lábamra fekszik felhajtom a szoknyáját a bugyiját vagy lehuzom vagy be a fenekébe kézel vizes ruhával lovaglo pálcával vagy fenekelö lapátal. Ha nagyobb büntetés kap rá kötöm a deresre(saját barkácsolás).EGy pár hete ki probáltuk a határait a drágámnak elmontam neki hogy adig fenekelem amedig jol esik vagy amig ki nem modja a bisztonsági szot kikötötem a deresre és fenekelö lapátal neki áltam az elsö 5 ütést majdnem némán türte a következö t15 nél már felsikantot 20 adiknál már sirt 45 nél már öriásit üvöltöt amikor feleltem a kezem a 46 ikra akor kimondta a bisztonsági szot.
2021. júl. 6. 22:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hason, vagy a terden hasalva
2021. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kaptam, de nagyon izgat a BDSM ezen része (is)
2021. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!