Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fenekelés pálcával, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelés pálcával, vagy paddle-el fáj jobban?

Figyelt kérdés
Kézzel már többször kaptam ki, elég jól is bírom, de megbeszéltük, hogy legközelebb eszközzel fogok kapni. A paddle és pálca között választhatók, 20 nagy ütés lesz az adag meztelen popsira. Néztem videókat, a pálca ugye csíkos hurkas nyomokat hagy, a paddle után meg szinte az egész fenék vörös, véraláfutásos. Bikinit gondolom egyik után sem tudok egy ideig felvenni... 😀

2021. júl. 3. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy fáj.
2021. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 leírnád kicsit részletesebben?
2021. júl. 3. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A paddle nagyobb felületet érint így a fájdalom enyhébb. Talán inkább sajog utána. A pálca csíp és ég utána. A 20-at nagyon soknak találom. Még ha kicsik az ütések akkor is. Anno 5 pálca után a lány kérte álljunk le! Szóval csak óvatosan!
2021. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, kézi fenekelés után nagy lépés a 20 ütés eszközzel, ha erős vagy persze kibírhatod, de készülj fel a szenvedésre, nem tudom erre vágysz-e. Sokat segíthetsz magadnak, ha előtte jó alaposan testápolóval bekrémezitek a feneked, segít egy kicsit ráhangolódni, és a bőröd is jobban fogja bírni.


Ha bátor vagy válaszd a pálcát.


Hány éves vagy, és mióta játszotok ilyet?

2021. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!