Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A puncs.hun milyen ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncs.hun milyen ferfiak vannak?

Figyelt kérdés
Talalkoztatok mar olyannal aki gazdagnak adta elo magat aztan ki derult hogy a valosagban nem ilyen? :) Mennyire erdemes ott bele kezdeni egy tamogatoi kapcsolatba? Es altalaban mik a kereseik?

2021. júl. 8. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Én fenn vagyok.Persze álcázva magam, budai előkelő úrnak.Közben meg sokan ismernek az oldalról, kisnyugdíjas vagyok.Nos elég sok kalandom volt már onnan.Józsi bácsi 64F
2021. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Kover, igenytelen, undorito ferfiak vannak leginkabb. Sportos, vonzo, gazdag idosebbet nem nagyon fogsz talalni.
2021. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Hellmano ***** válasza:
57%
Yo!Zsi bácsi 64F az alpha azon az oldalon!
2021. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
A másik oldal 90%-a a rosszlanyok.hu-n ingyen is megtalálható.
2021. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
16%

Ilyen magamfajtàk. Én speciel troll vagyok,szeretek finomabb szűréseket beàllítani, mint rosszlànyokon (haj-szemszín, alkat,kilók, centik).


Rejszolni egész elfogadható, ha globàlissà terjesztem a kereséseket. Akikkel beszéltem ott, mind rosszlànyok voltak, ergo még a beszélgetés soràn elvéreztek az alapvető iq-teszteken.


Magam mérnök vagyok, àtlagnàl jobb fizuval, de iszom és nehéz a személyiségem.

2021. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi a havi előfizu puncson? (csak azért, mert ha nincs ingyen, akkor minek egy kamuprofilt gyártani?)
2021. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%

Tapasztalatom szerint nagyon kevés a normális pasi ott.

95% vagy kamuzik, és nem hogy nem gazdag, de még csak nem is keres túl jól (vannak aki azt hiszik, havi 6-800 már jó fizetés....), vagy öreg, ronda, aki még pénzért sem fog kapni magának olyan színvonalú lányt.

Jobban jársz, ha nem ott keresel támogatót.

2021. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
"olyan színvonalú lányt"... dehogynem, ha átmegy rosszlányokra. :'D Azért a puncs nem éppen a többdiplomás luxusprosti kategóriával van tele... :D
2021. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

#8: egyrészt arra céloztam, olyan színvonalú lányt, amilyenről álmodoznak.

Másrészt igaz, sok a hivatásos is az oldalon.

De azért akadnak szép számmal tényleg gyönyörű lányok, akikre ezeknek a pasiknak még pénzzel sincs esélyük.

2021. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Pont olyan olcsó qrvákhoz való, akik oda regisztrálva vannak. Modell kinézetű csajok sose lesznek rászorulva arra az oldalra.
2021. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!