Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ez ennyire meghatározó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez ennyire meghatározó?

Figyelt kérdés

Egy nekem nagyon tetsző srác azért nem akart velem összejönni, mert noha bírta a személyiségemet, de nem voltam busty...(az a tipikus hatalmas mellű, nekem meg 85C-s mellem van)

És ő kerek perec leírta, hogy sajnálja, szépek a melleim, de nem olyanok, amikkel hosszútávon is ellenne....



2021. júl. 9. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Jó isten. Nehogy már mellméret alapján válasszunk párt. Ez a vicc kategória. Ha pedig neki csak ez a fontos akkor biztos nem vágyik komoly kapcsolatra.
2021. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Jobban jártál, hogy nem jöttél össze azzal a gyökérrel. :D


Hidd el.

2021. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Megnézném, honnan szerez magának tipikus hatalmas mellű nőt ez a srác...😅
2021. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

legalább korrekt volt.

amúgy nem mondom, hogy sikerült átérzem a srác ízlésvilágát, na de egy kicsit objektívabban szemlélve: miben más az, ha egy srác mondja, hogy bocsi, de D-s kosár alatt nem pálya, mint mikor egy nő mondja, hogy bocsi, de 180 cm alatt nem pálya?

2021. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Aki ezek alapján dönt, elmehet a fenébe, nekem tetszenének.
2021. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

nálam inkább a személyiség és a vágyak döntenek

de a nagyobb fenék, kis mell kombó előny pl

én meg a nagyon vékony csajokra mondanék nemet, mert nem tetszenek

2021. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is korrekt volt. Mindenkinek más tetszik, ezt tartsd tiszteletben. Te sem jönnél össze mindenkivel, megvannak a magad szempontjai külsőre és belsőre egyaránt. Ha ő úgy érzi, ebben nem passzoltatok, majd találtok magatoknak olyat, akivel ez is stimmel.
2021. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 44 évesen lettem olyan mint a srác akit írtál.

Miért? Mert eddig a toleranciám alatt elröppentek az éveim a fiatalságomból és emiatt kihagytam azt amire valójában vágyom.

Ha tehetném már csak olyan nővel jönnék össze aki valóban megfelelő minden téren és nem egye fene alapon vagyok vele együtt.

Rövid az élet...

2021. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Most vagy félreértettél valamit, vagy nem tudom, de 85C mellre még egy nagymellfétises sem fogja azt mondani, hogy kicsi.
2021. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
#9 de nem is nagy. (elég nagy a körméret, azon nem tűnik nagynak egy C kosarú mell)
2021. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!