Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétisesek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet egy molettebb nő lába is szép?

2021. júl. 11. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok lábfétises. De szerintem lehet.
2021. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a kettő nem zárja ki magát a legtöbb lábfétises esetében. Ettől lábfétises és lábfétises között elég nagy különbségek vannak. Van aki a minél nagyobb női lábfejre bukik, más meg a kicsi, "aranyos", kecses női lábakra gerjed.
2021. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lábfétises vagyok.

Sok mindentől függ. Mennyire "molettebb"?

A lábát nagyon megviselte a túlsúly? Torzult a megterheléstől? Kórosan keményre van taposva?

Tudja ápolni magának? Stb.

2021. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, de mint előttem írták, nem ugyan azt tartjuk szépnek. Nekem amúgy a csontosabb lábak tetszenek, így értelemszerűen kevésbé vagy egyáltalán. Meg még sok mástól is függ.
2021. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2021. júl. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is 3#-as, én ix így látom.
2021. júl. 11. 05:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vékony bika sportcipővel... A kövéreken ilyen nincs h vékony. Sztem nem szép
2021. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!