Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hátrány az ismerkedésnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány az ismerkedésnél, társkeresésnél ha egy férfi demiszexuális beállítottságú?

Figyelt kérdés

#ismerkedés, társkeresés, demiszexualitás
2021. júl. 11. 10:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%
Aztbse tudjuk mi a rak az
2021. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
MILYEN???
2021. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Már ilyen is van?
2021. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A rengeteg álszent (csak komolyat) női profil alapján inkább előny.
2021. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon egyszerűen megfogalmazva a demiszexuális azt jelenti hogy az adott személyben szexuális vágyak csak megfelelően mély érzelmek és érzelmi kötődés létrejötte után alakul ki.


3-as, a demiszexualitás kifejezést először 2008-ban használták először, így annyira már nem új keletű.

2021. júl. 11. 10:44
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es, köszi a válaszod, igen ez elgondolkodtató érv.
2021. júl. 11. 10:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Demiszexuálisnak lenni annyit tesz, hogy valaki csak erős érzelmi kötődés mellett képes szexuális vonzalomra. Ez önmagában nem tűnik extrém dolognak, ám, aki ilyen beállítottságú, az idegenekkel szemben nem érez vonzódást, akármilyen jól is nézzenek ki."
2021. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok, bár nekem az az érzésem, hogy aki kihangsúlyozza ezt a profilján, könnyebben megy bele olyan laza kapcsolatba amit később megbán. Viszont lehet opyan nők vannak akiknek szintén hosszabb idő míg elkezdenek vonzódni, viszont ahhoz lehet kell hogy érezzék, hogy szexuálisan vonzónak találják őket. Szerintem biztos nem nehéz ilyen partnert találni amúgy aki ezt megérti.
2021. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Emiatt is tettem fel a kérdést, mert a legtöbb ember számára fontos hogy már az első pillanattól kezdve testileg is vonzónak találjáka, azonban nálam ez a fajta vonzalom később alakul ki mint az emberek többségében.
2021. júl. 11. 10:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt el lehet mondani a partnerednek aztán meglátod, hogy elfogadja-e.
2021. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!