Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon más érzetre nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon más érzetre nektek lányok, amikor a farok nem kőkemény, inkább csak olyan félmerev?

Figyelt kérdés
nem puha persze, de nem is az az igazi betonkemény.
2021. júl. 13. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De még nem is volt "szerencsém" olyan pasihoz akinek ne lett volna teljes erekciója.

2021. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor itt a nagy lehetőség

Ádám vagyok :D!

2021. júl. 13. 11:43
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted miért lenne egy nőnek jó az, ha a másik félnek merevedési gondjai vannak?

Már bocs, de egy kapcsolatban fontos a szexualitás. Én igénylem a szexet és azt is, hogy a partneremnek kemény legyen a farka attól, hogy velem van. Egy hosszútávú kapcsolatban nyilván előfordulhat néha, hogy lelankad, vagy évi 2-3 alkalommal félkemény csupán... de szexkapcsolatban például el sem tudnám képzelni, hogy tovább folytassam a viszonyt olyannal akinek ilyen problémája van.

2021. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy más. Farokgyűrű csodákra képes.
2021. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem írtam sehol olyat, amiből arra lehet következtetni, hogy úgy gondolom, a merevedési gond bármelyik nőnek előnyös lehet. Az érdekelt fizikailag mennyire kevésbé érezhető.
2021. júl. 13. 11:48
 6/12 wrisz válasza:
32%
Talán azért félkemény mert nem izgul fel az alaktalan jellgtelen testre amibe bele kell tennie :0 (3. Nak szól)
2021. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
6, akkor nem kell az alaktalan jellegtelen testhez tartozo not hulyiteni, es nem kotelezo beleuriteni.
2021. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

6-os:

Az első kommentemben megejtettem, hogy még nem találkoztam olyan férfival akinek merevedési gondja volna. Ergo, akikkel voltam, vonzónak találták a testemet.

Viszont hatalmas gratulációm, hogy támadásnak vetted a szövegemet és olyan dologgal érveltél ellene, amiről fogalmad sincs. Nem fogok lódítani, csak mert anoním oldal és nem fogok most írni D-s ciciket és formás segget. Ugyanakkor köszönöm szépen, jóba vagyok a testemmel, meg vagyok elégedve az alakommal és úgy gondolom egy normális értékrendű férfi felizgulna rám.

2021. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 wrisz válasza:
26%
Tapasztalatból tudom, hogy a nők sokszor nem tesznek bele a szexbe annyi energiát amennyit elvárnak a férfitól. Egy hanyatt baszott nőtől nem mindig jön meg teljesen az ember kedve.
2021. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Mi lehet az oka, hogy az élet algoritmusa csak ilyen nőket ad be neked?

Hmm?

Ezen elgondolkodtál már?

2021. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!