Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy transz nőt ki fog megdoogn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy transz nőt ki fog megdoogni, heteró férfi vagy meleg férfi? Vagy senki?

Figyelt kérdés
Vagyis aki férfiból operáltatta magát nővé? Ti lefeküdnétek transz csajjal?

2021. júl. 15. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én igen. :)
2021. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is
2021. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Feltételezem a nyitottabb heteró férfi, biszexuális férfi. Egy homoszexuális férfi a férfiakhoz vonzódik, tehát kizárásos alapon nem a nőkhöz. A transznemű nő pedig nem férfi. Ez egyszerű matematika :)
2021. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
En is, de olyannal meg nem talalkoztam, aki bejonne es nyitott is lenne a dologra.
2021. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha leszbi vagy bisex transz lány, akkor én is.
2021. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Hetero vagyok és olyan travikkal csalom az asszonyt akiknek farkuk van még
2021. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
Dikk, hol a válaszom? Az egy idézet volt a TED 2 című filmből. Azaz filmművészet, tehát semmilyen formában nem lehetett szabálytalan!
2021. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Az én válaszom is eltűnt. Nem lehet itt már írni hogy a transzik valójában egyik nemhez sem tartoznak...


Azt írtam korábban hogy plasztikázott férfi sosem lesz nő. Mindig látszani fog rajta hogy férfi. Interneten ilyen témában talán 1-2 olyan lényt láttam csak akikről egészen addig azt hittem hogy csinos lányok amíg fel nem bukkant a farkuk a kamerában. De akik plasztikáztatnak, azokból sosem lesz ilyen. Már egy botoxozotton is lehet látni hogy nem természetes a feje. Biszex pasik simán megdugnák szerintem, heterok semmiképp. Melegek is lehet hogy benne lennének ha nagyon el van cseszve a transzi műtét után és m3g mindig pasinak néz ki, csak női ruhában.

2021. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Oké, én transz feka vagyok. Ennek képzelem és érzem magamat. És igen, 30 centi!


Mi...hogy nem is akkora? Transzfób vagy, szégyelld magad!

2021. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akit izgat, és akinek hagyja. Ha tetszene, akár én is szeretném.
2021. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!