Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az hogy Heteroflexibilis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy Heteroflexibilis?

Figyelt kérdés
júl. 16. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom valami újabb meleg/biszex aki nem akarta magát sehova besorolni mert az menci.
júl. 16. 10:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint a biszex, nem tudom, miért van rá másik kifejezés.
júl. 16. 10:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami különbség csak van...
júl. 16. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
nincs, csak ez mar egy idiota vilag
júl. 16. 11:23
Organic Shop Málnás testradír
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. az vagyok

A nők izgatnak és az olyan travik akiknek farkuk van de nőiesek

júl. 16. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez a 148. gender, ugye?
júl. 16. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. mint a "hetero kíváncsi", azaz olyan biszex pasi aki nem fogadta el saját magában hogy vannak biszex vágyai is.
júl. 16. 12:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Vagyis ha jól értem azok az emberek izgatják akik nőnek néznek ki de nem kell ténylegesen nőnek lenniük úgy kinézniuk viszont kell? Ez max csak hasonló a biszexhez de igencsak lényeges a különbség.
júl. 16. 14:44
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!