Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó LMBTQ-nak lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó LMBTQ-nak lenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem jó/nem jó kérdése.

Mivel megváltoztatni nem tudod, az a jó, ha elfogadod magad.

2021. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
gy minek is a rövidítése, mert imádnak manapság mindenféle retardált mozaikszavakkal dobálózni, de mit jelent? Miért van ennyi különböző szó arra, hogy "meleg"?
2021. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

gy?

Mert az LMBTQ nem azt jelenti, hogy meleg. A mozaikszavaknak meg az az értelme, hogy nem kell 100 karaktert leírni, csak 5-t (jelen esetben).

2021. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
2: Kedvedért megszámoltam, 44 karakter lenne.
2021. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

#2-nek: Ha más arra lusta vagy. hogy rákeress:


[link]


Úgy látom kitörölték a válaszomat, igazából nem értem miért, hiszen csak igazat írtam:


Most ez a divat, most ez a trendi. Mert az emberek már kínjukban nem tudnak mit kezdeni saját magukkal, ezért kipróbálnak ezt+azt.


Végülis nekem a bu*z.eránsokkal sincs semmi bajom, amíg meg nem akarnak b*s.zni... :-)

2021. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Na jó, most már tudom 44 gratulálok, de mi a f@szt jelent, azt még mindig nem tudom?
2021. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Jó elolvastam, de akárki akármit okoskodik, ez lényegében csak meleg. Szóval még mindig fölöslegesnek érzem a fél ABC-t felsorolni. Semmivel sem vagy előrébb mint azzal, hogy "meleg vagyok"
2021. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Mit olvastál el? Mert a linket biztos nem...

a biszexuális az hogy lenne ugyanaz, mint a homoszexuális? A transzról nem is beszélve :)

2021. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Figyelj aki fickó és farokra gerjed az meleg. Lehet színezni, hogy jajj de nőre is gerjedek, attól még meleg. Lehet színezni, hogy engem már nővé operáltak és szeretem a brét, attól az még meleg...és így tovább. (Nyilván ez vonatkozik a női oldalára is az egésznek)
2021. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
9: amennyiben saját értelmező szótára van. Végül is, a kutya is lehet macska, ha úgy hívjuk...
2021. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!