Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az animés lányok általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az animés lányok általában miért melegek?

Figyelt kérdés

A conon is nagyon sok lmbtq animés lány volt, sőt szinte az összes.

A meleg lányok jobban nézik az animés kúltúrát vagy az anime, manga világa teszi őket leszbivé, bi-vé? Lehet a túlszexualizált női karakterek miatt lesz sok lány meleg.



2021. júl. 18. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez divat már kb.
2021. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

Eleve ki néz ilyen gyerekes, cuki dolgokat felnőtt nőként, vagy a felnőtté válás küszöbén?

Még én sem találkoztam közülük olyannal, aki ne lett volna leszbi, biszex, vagy aszexuális. A legtöbben jócskán le vannak maradva a korosztályuktól.

2021. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Animés nő vagyok és heteró. Nem kéne általánosítani. Ennyi erővel meg minden akciófilm szerető férfi egy bunkó, tesztoszterontúlfűtott állat.
2021. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az anime ellen vagyok, csak elég érdekes jelenség.
2021. júl. 18. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
4-es, fura, mert nekem elég sok animés nő/lány ismerősöm van. Egyikük sem bi, leszbikus, vagy aszexuális. De igen, vannak LMBT animések is lányok és fiúk között is. De amit te írtál, az erős általánosítás. Az anime senkit sem tesz meleggé, vagy biszexuálissá, főleg nem aszexuálissá. És attól, mert valaki animét néz, még ugyanolyan ember, mint te, vagy a bunkó válaszolóid. Iskolába járnak, a felnőttek dolgoznak. Pl. egyszer kérdezték Conon az ott levőket (főleg cosplayeseket), hogy a való életben mit dolgoznak. Az építészmérnöktől kezdve a fogorvoson át az óvónőig mindenféle szakma képviseltetve volt. Tehát ennyire vagyunk "gyerekesek". Én pl. irodai admisztrátor vagyok, napi 8 órában dolgozom, mellette háztartást vezetek. Az anime, manga, cosplay egy hobbi számunkra, pont úgy, mint ha valaki mondjuk szeret filmet nézni, vagy barkácsolni. Nem ártunk senkinek, nem vagyunk fertőzőek, leprások, undorító torzszülöttek, hiába próbálják ezt ránk kenni. Lehet, hogy másoknak furák vagyunk, de ez van. És mindenféle emberke van köztünk, plusz nem zárunk ki senkit a közösségből, mert elég elfogadóak vagyunk. Én ezt tapasztalom minden egyes Mondocon alkalmával, vagy FB-n, Discordon, stb.
2021. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5# Akkor úgy mondanám, hogy a mindenféle zavaros szexualitású fura emberek nagy eséllyel találnak befogadó közösségre az animés, mangás berkeken belül, ezért találhatóak meg ilyen helyeken főleg.
2021. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az animékkel nincs semmi baj hanem ezekkel a genderideologista kislányokkal van a baj, ráadásul divatból csinálják
2021. júl. 18. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszitek ezeket a marhaságokat? A legtöbb animés lány hetero.
2021. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nincs több, nem minden animés lány az. Csak annyi, hogy a fiatalabbak jobban fel merik vállalni, ha mások.


Az animés közösség, ahol az átlagéletkor valamennyivel alacsonyabb, így tehát kicsivel jobban elfogadóbb lehet, mint a társadalom, és jobban felvállalják, hogy ők lmbtq-sok vagy csak szeretik a yaoikat.


De miért van bajod velük? Rosszat tesznek ellened? Zavar, hogy nem gyűlölik a melegeket?

2021. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, te most salty vagy mert nem sikerült becsajoznod, és úgy véled ennek az oka a genderideologizmus meg a leszbikusok?
2021. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!