Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok!Mi az ideálotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok!Mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy par sráccal hogy mi az ideáljuk.Erre modell szintű lányokat mutogattak nekem.Szőke haj,baba arc,vékony derék,kis mell,formás fenék,165 centi korul,smink.Komolyan ez tetszik a fiuk nagy reszenek?Legyszi a valaszba írjatok kort is.
2021. júl. 19. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vékony lányok jönnek be!
2021. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az alacsony, sporotos / átlagos / vékony testalkatú, közepes / hosszú és barna / szőke hajú lányok jönnek be. Mellméret egyáltalán nem szempont nekem, ahogy a fenék sem, csak az érdekel, hogy ő legyen elégedett és boldog a külsejével (meg legyen egészséges, ezért nem tetszenek a teltebb lányok). Illetve legyen ápolt.


Személyiségre pedig a lazább, barátságos, nyitott személyiség az ami bejön. 24F 185cm

2021. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a normál testalkatú esetleg kicsit vékonyabb kicsit teltebb is bejön ,ha olyan az illető. Hajszín teljesen mindegy. Nagyobb formás mellek és nagyobb formás popsi. :)
2021. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vékonyabb testalkatú lányok jönnek be, mert én sem vagyok vastag, kövér. A mellek legyenek szép formásak, tenyérbe illőek, nem nagyok. Popsi se legyen nagy, de szép formás, feszes legyen. 48.F
2021. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem ez. De amúgy is elég kevesen találnak olyat amit előzetesen elképzelnek ideáljukként.
2021. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
És akkor megelégszenek a kevesebbel?
2021. júl. 19. 18:23
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kell megelegedni, ami elerheto. Ha valaki evekig varja remenytelenul az elerhetetlen idealjat, akkor az hulye szerintem. Egy bizonyos kor utan (erettsegtol fuggoen) altalaban mar kompromisszumkepesebbek az emberek.
2021. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, lehet alacsonyabb is "nehezebb"is, bár szőkém (természetes) még nem volt de nem feltétel, nekem tetszene ha mondjuk a Barcának szurkolna.
2021. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!