Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti össze jönnének egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnének egy transz pasival? (Csak hogy tisztázzuk nem rólam van szó)

Figyelt kérdés

Adok egy kis személy leírást meg a fogalomnak a jelentését is.

Na szóval transz férfi = ftm. Ez annyit jelent hogy férfi testel rendelkező (arcszőrzet,lapos mellkas, izmos test stb.) Férfi és az egy problémája hogy női nemi szerve van illetve hormon kezelésen. Magyarán így ennyi a transz pasi fogalma.

De a személyiségre/külsőre rá térve:

163cm magas (igen ez kicsi de ő neki sem öröm hogy csak ekkora)

Pozitív, céltudatos, úriember aki eléggé szociális és kultúrált is.

Kb ennyi a lényeg most így egyenlőre. Köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 22. 07:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Simán.

Ha jól kijövünk, illetve szereti, megbecsüli a párját akkor igen. Nem érdekelne az, hogy mi van a lába között. 💛

2021. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Esélytelen. Számomra alapvető, hogy a férfi, akivel ismerkedek a születésétől kezdve férfi legyen és a teste is teljesen ezt tükrözze. Egyébként egy férfival se jönnék össze, aki 12 centivel alacsonyabb, mint én.
2021. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Határeset. A pénisz hiánya némileg bosszantó.


Talán? Nem tudom. Ha nagyon tetszik amúgy, akkor valószínűleg igen. (Elég nyitott vagyok a nemek tekintetében.)

2021. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Kizárt
2021. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Persze, egyértelmű! Ha szeretjük egymást, tiszteljük egymást.. nem az számít, hogy mi van neki ott alul, mert teljes erteku ember O is, és biztos vagyok benne, hogy szeretnem.❤
2021. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Egyedül a férfi nemiszerv hiánya zavarnia
2021. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez egy nő amit leírtál aki szteroidot szed
2021. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es.

A szteroid az teljesen más. Azt általában a sportolók szedik hogy jobban és könnyebben tudjanak izmosodni. A tesztoszteron pedig egy hormon amit a szervezet állít elő.

Szerintem kicsit tájékozódj mielőtt butaságot írsz.

2021. júl. 23. 01:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!