Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni, vagy választ adni erre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves férfi vagyok és 2 és fél éve van párkapcsolatom. Amikor elkezdtünk szexelni 2 éve, tök jó volt, hosszas volt és meghitt. Viszont 2-3 hónapja voltak nehezebb időszakok, amikor veszekedtünk sokat. Azóta ritkábban szexelünk 1 hónapba 3x max, hozzáteszem egy héten találkozunk 4-5 napot biztos. Régebben sűrűn szexeltünk, volt amikor egy nap 2-3x is. De mióta ennyi veszekedés volt, kihatott a szexre is, így ritkán szexelünk, és ahogy írtam az elején régebben sokáig bírtam, nem élveztem el 10 perc alatt sem. Mostanában meg ha csináljuk, akkor 4-5 perc alatt is el tudok élvezni és bánt, hogy félbehagyom ugymond a barátnőmet. Kézzel nem tudom neki csinálni, mert fáj neki elvileg. Hogyan tudnám kontrollálni az orgazmusom, hogy sokáig bírjam? Önkielégítést ritkán végzek, egy héten 2x max. Lehet azért, mert mostanában ritka a szex nálunk? Kinek milyen módszer vállik be? Remélem tudtok segíteni és köszönöm előre is a válaszaitokat! :) ( Nem írok ki külön kérdést ezért megkérdezem itt: Ha hüvelygyűrűt hord a barátnőm, akkor el élvezhetek benne? Vagy annyira nem véd? Inkább mindig kihúzom előtte)

2021. júl. 22. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ritkán élvezel el, teljesen normális hogy hamar elélvezel. Amúgy nálam az 5 perc már kiugró teljesítmény például :D
2021. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy normális. DE! Rosszul esik, hogy félbe hagyom a barátnőmet. :/ Szeretek neki örömet okozni és megkönnyebbülni, hogy sikerült jól teljesítenem, de aktus után olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy csak na.
2021. júl. 22. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok több probléma áll fent egyszerre, de mivel több mindent kérdeztél:

- a vágy az ágyon kívül kezdődik, akad némi feszültség a kapcsolatotokban, üljetek le és öntsétek ki a szíveteket őszintén egymásnak inkább előbb mint utóbb mert ez így szakításhoz fog vezetni;

- túlfeszített húr hamarabb pattan, lehet mentális oka is annak hogy hamarabb elélvezel, de lehet csak annyi hogy feszített a húr (verd ki előtte);

- igen a hüvelygyűrű ugyanúgy véd, azért találták ki mert folyamatosan egyenletesen oldódik ki belőle a hatóanyag és szívódik fel, nem kell figyelni a tabletták bevételére, de teljesen ekvivalens megoldás.

2021. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már leültünk megbeszélni a dolgokat, kb 2 hete. Azóta jól meg vagyunk és érzem, hogy össze "kovácsolódunk" sokat randizunk, de hamar elmegyek az ágyban. Eléggé levisz az életről és lehet őt is. Viszont ő ezt nem mutatja ki és próbál nyugtatni.
2021. júl. 22. 23:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Mentalisan rendben vagyok, koncentrálok a barátnőmre, nem jár el az eszem, nem feszülök rá semmi.. :/
2021. júl. 22. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is korán elmész, alternatívaként szerezzetek be egy vibrátort vagy csiklóizgatót. Azzal be tudod fejezni a barátnődnek, vagy még az előjáték után a csúcs közeléig izgatni, hátha a te 5-10 percedben együtt élveztek el. De másféle játékszerekkel is feldobhatjátok az estéket és az időt is húzhatjátok.
2021. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami mégsincs rendben ezek szerint kötöttetek.

Benned biztos nincs, mert ezen stresszelsz. A stressz többféle képpen tud hatni. Van aki képtelen elélvezni, amíg mást gyors elélvezésre késztet.

2021. júl. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

valszeg az idegesség miatt, ha felszabadultabb lennél, akkor jobb lenne.


Itt a gyökerét kell megtalálni a problémának, vagyis helyre kell tenni az érzelmeket, a kapcsolatot, a kiegyensúlyozottságot vissza kell hozni.

Ezen sokat segít mondjuk egy "nyaralás", még akkor is ha csak egy szomszéd wellness hotel 3 napra.


Beszéljétek ki magatokat, tisztázzátok a nézeteket, a veszekedés alapjait oldjátok meg és hidd el, máris jobb lesz a szex.

2021. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Ment a zöld pipa. :)
2021. júl. 23. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem, hogy volt egy rossz időszak amikor kicsit eltávolodtatok szexuálisan, de nem tudom mi az akadálya, hogy újra közelebb kerülj és több szex legyen. Kezdeményezz amennyiszer csak tudsz és aztán újra szokássá válik a nagyobb mennyiség, és akkor lehet megint tovább fogod bírni és minden helyre áll a megszokott rendben.
2021. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!