Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel jobb a durex óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jobb a durex óvszer mint bármelyik más óvszer (mondjuk masculan)?

Figyelt kérdés
ameddig a masculan óvszert használtam, egyszer sem szakadt ki (egyszer viszont kilyukadt, volt rajta egy nagyon kicsi lyuk amikor az aktus után ellenőriztük), ezzel szemben amikor a DUREX EXTRA SAFE óvszert használtam, nagyjábol a harmadik alkalommal ki is szakadt. Mi értelme van drágább óvszert venni?, és miért adják el úgy, hogy ultra safe, miközben a semmitől kiszakadt. Tényleg a semmitől, minden felhelyezésnél nagyon óvatosan csinálok mindent. Tapasztalataim szerint egyelőre az ólcsóbb óvszerek sokkal biztonságosabbak voltak.

2021. júl. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik óvszerrel sem volt gondom de szerintem sem jobb semmivel sem a durex
2021. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Durex nekünk sem jött be. Lifestyles-al viszont soha nem volt probléma☺
2021. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmam sincs, mióta az eszemet tudom, masculant használok, soha nem volt baj vele. :) (7 éve mikor elvesztettem még csak 990 volt a 10 db-os kiszerelés, ma már felment 1490-re, de még így is olcsóbb mint a Durex).
2021. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Marketing.
2021. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik a pénz miatt megéri. Hogy minél többen megvegyék. De amúgy felesleges a többi is van olyan jó,vagy még jobb
2021. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmivel. Arámylag olcsó és mindenki ismeri, kb ennyiben ki is fogy a különlegessége. Mi Skyn-t használtunk pontosan azért mert a durex nem jött be de az óta már alternatív módszerre váltottunk és így 10x élvezetesebb a szex mindkettőnknek mint amikor egy darab műanyagot kellett a farkamra húznom
2021. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszabb és lassabb szeretkezés folyamán a masculan nekünk teljesen kiszakadt, annyira, hogy szó szerint bennem élveztek el. A durex óvszerrel még sosem fordult elő ilyesmi.
2021. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!