Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomat rávettem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat rávettem hogy szexelek egy haverommal,és ő nézi. Azt mondta jó volt nézni.Ez 2 hete volt.De azóta a barátom nem akar lefeküdni velem.Időt kért.Miért? L

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megundorodott tőled.Ez a kapcsolat ennyi volt
2021. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a " barátodnak ", én szóba se állnék veled.
2021. júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire is trendi manapság az "édeshármas", meg sokan szeretnek jönni mondvacsinált ideológiákkal, hogy hát "nem ezen múlik, hogy szeretjük-e egymást", meg "önzőség lenne valakit kisajátítani", meg "ha megbeszéljük, akkor nem megcsalás", stb, stb... De az igazság az, hogy sokaknál ez az egyenes út a szakítás felé, még akkor is, ha előtte nem gondolták, hogy ebből probléma lesz. Mégpedig azért, mert a szexualitás általában két, megfelelő bizalomban, és érzelmi kötelékben álló emberről szól, az ő bensőséges, közös gyönyörükről. Lehet ideológiákat gyártani, hogy miért jó mást is bevenni, meg hogy nem akarunk önzők lenni, stb... de ez nem az önzésről, hanem két ember érzelmi összhangjáról szól, amibe egy harmadik nagyon könnyen bele tud rondítani. Gyakorlatilag a harmadik fél beletapos az addigi harmonikus kapcsolatba, olyan, mint ha az addig működő egységből kiszakítana egy részt. Nagyon komplex dolog lenne egy lélektanilag elemezni, maradjunk annyiban, hogy ez nagyon sokszoir így van, és képes elrontani két ember kapcsolatát.

Ettől függetlenül becsmérelni nem kellene a kérdezőt, elvégre közös megegyezéssel vágtak bele, a barátja sem ellenkezett, hogy nem kéne. Csak előre nem láthatták, hogy ez mennyire komoly ütést tud az érzelmeknek bevinni.

Én azt mondom, hogy ez legyen tanulság a jövőre nézve, ahol már időkérés van - kivéve, ha az egy kézilabdamérlőzés - az jót már nem jelent, és nem biztos, hogy ezek után ezt folytatni kéne.

2021. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem épp feldolgozza a látottakat.
2021. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy én is szívesen kipróbálnék egy édeshármast a pasimmal +1 csajjal, a képzeletemben rohadt jónak tűnik a dolog, de félek, hogy élőben olyan féltékenységi roham jönne rám, hogy megtépném a nőt :D

Így marad a képzeletemben a dolog ;)

2021. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Igyál előtte pár feles házit, majd az lenyugtat. :D
2021. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdezőnek is azt kellett volna :D
2021. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már ha egyáltalán megtörtént, amit leírt, nem csak troll :D
2021. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem edes 3mas baratja csak nezte amit epp megcsalta a nöje 🤷‍♂️
2021. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De a csavo nem tiltakozott🧐 hanem belement... igy nem mondanam megcsalasnak se...
2021. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!