Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz a szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz a szexuális irányultsággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

"hát vannak olyanok, akik később eszmélnek rá. vannak akik később jönnek rá, hogy heterok, és vannak akik tévednek. igen, van olyan hogy csak egy korszak, de arról nem tehet senki, a hormonok bezavarnak. valakiknek egy idő után változik a szexualitásuk, olyan mintha hangulatingadozásaik lennének"


Szóval a szexualitásunk az egy képlékeny valami ami folyamatosan változgat?



2021. júl. 28. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az ember maga az, ami folyamatosan változik.
2021. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Valamilyen szinten igen. Bár azt nehéz elképzelni, hogy mondjuk 50 évesen hirtelen homo lesz valaki, ha nem volt már benne a hajlam korábban is. Valójában sokkal több a biszex hajlamú, mint homo, és ezek a biszexek változtathatják, hogy éppen heterok, homok vagy biszexek.
2021. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem ha ez igaz és elfogadjuk hogy a szexualitás változik és nem ezzel szület valaki akkor miért vagyunk az lmbtq propaganda ellen? Miért vagyunk az új törvény ellen? Ha eleget magyarázzák egy gyereknek hogy jó melegnek lenni végül az lesz.
2021. júl. 28. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Önmagában az igaz, hogy az ember szexualitása folyamatosan tud változni, de kardinálisabb kérdésekben (a hetero vs. bi v. homoszexualitás ilyen) nem. Max. csak akkor ha addig is megvolt benne tudat alatt a vágy, nyitottság csak addig elnyomta magában.
2021. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Hányadszor kérdezed már meg?
2021. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt egy draq queen mondta nekem tiktokozik
2021. júl. 28. 12:33
 7/11 A kérdező kommentje:

Olyan könnyű amúgy az lmbtq emberek véleményét befolyásolni. 😂

Érdekes pont ti lmbtqk írjátok most mindenhova hogy a szexualitás nem változtatható meg, az születéstől olyan, i was born this way, stb.

Most meg hirtelen lehet változtatni.


Na ennyire egy komoly társaság ez az lmbtq

2021. júl. 28. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Melléfogtál, hetero vagyok, es ugy szuletunk. Es a kerdes jelentve, bevallottan provokativ.
2021. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem provokatív hanem görbe tükröt mutat az lmbtq "áltudománynak"
2021. júl. 28. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Nekem szimpatikus a kérdező

Hasonló véleményen vagyok

2021. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!