Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiúnak nem pénisze van hanem vaginája?

Figyelt kérdés

Meleg fiú vagyok és az időben maszturbáció alatt nem éreztem azt az érzést amit kellet volna.

Sok sok idő után rájöttem, hogy valójában a nemi szervemmel van probléma. Egy oldalon láttam, olyan férfiakat, akik teljesen férfi külsővel rendelkeztek de nem hímvesszőjük volt nekik hanem Vagina.

Volt amikor meg fordult ilyen a fejembe, hogy mi lenne ha női nemiszervem lenne de nagyon gyorsan próbáltam nem rá gondolni viszont amikor azt az oldalt meg láttam azóta úgy mond felkeltette az érdeklődésem, hogy talán nem én vagyok az egyetlen aki így érez. Nem akarok nő lenne sem kinézetre nem akarok melleket sem női ruhákat viselni, ezt gyorsan le szeretném szögezni. (18/F)

Létezik a transzneműség “kategóriájában” ilyen? Vagy ez abszolút nem vall transzneműségre?


2021. júl. 30. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Én meg olyat láttam hogy egy lónak szàrnya volt és repülni is tudott.
2021. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Olyan van, hogy nő és farka is meg puncija is van, de hogy férfi külsővel punci.. olyat még nem láttam
2021. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, a mai világban, 60 akárhány "nemmel"...

Amúgy, ha jól emlékszem, az egyik római császár abba halt bele, hogy "lyukat" akar vágni magának...


Amit meg te láttál, "transzexuális férfiak", azaz biológiailag nőnek születtek, és hormonterápián estek át.


Amúgy létezeik nemiszerv átalaktó műtét, de:

-1, úgysem fog teljesértékű vaginát adni

-2, nem lehet már visszacsinálni


Egyébként milyen érzés az, amit át akarsz élni?

2021. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 as vagyok


Ezt nekem mondod, hogy amit láttam az az?


Amit én láttam videót ott eléggé nőnek néz ki és van mindene :)


Csak ide nem tehetem a videót mert kitiltanak 🙂

2021. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4-nél a pont.


Amire te gondolsz olyan trasznemű férfi formájában létezik, ami azt jelenti hogy biológiailag nőként született női nemi szervvel, de tesztoszteron-hormonterápiának és mell-eltávolító műtéteknek köszönhetően amúgy a nemi szervét és az anatómiai csontváz-szerkezetét leszámítva teljesen férfi kinézetű teste van.


Létezik olyan is, hogy született férfi péniszéből csinálnak művaginát, de az soha nem lesz olyan élethű hatású...


Egyébként én is transzfiú (lányból fiú) vagyok.

2021. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!