Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Közel 40 éven át soha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 40 éven át soha ilyen gondolat, most mi a fenétől jött ez elő?

Figyelt kérdés

Lassacskán 40 éves leszek, mindig is hetero kapcsolataim voltak, soha meg sem fordult a fejemben, hogy bármi mást kipróbáljak, nem vonzott a leszbikus szex.

Az utóbbi hónapokban egyre többször képzelem el, milyen lehet nővel lenni. Milyen lehet, amikor egy nő foglalkozik a puncimmal. Mi a frásztól van ez?

Időskori elbutulás?


2021. aug. 3. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem időskori elbutulás. Mindig is megvolt benned rá az affinitás, csak vagy nem tudtál róla, vagy a tudatos éned szándékosan elnyomta. Valószínűleg ért olyan életesemény, élethelyzet hogy kicsit jobban el mered engedni magad azért kezdett el érlelődni a gondolat.
2021. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, mitől van, de elég baj,hogy idősnek érzed magad ennyi idősen.
2021. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 nem érzem magam idősnek. De már komolyan fáj, hogy leírok valamit, és némelyek képtelenek felfogni annak nem komoly tartalmát. Legközelebb odaírom, hogy csak vicc…
2021. aug. 3. 13:19
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Te nőkre vágysz, valaki meg a popsilyukadra…
2021. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Az LMBTQ propaganda hatásai. Ami a csapból is folyik, az előbb-utóbb izgatni kezdi az embereket...
2021. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 - ennél nagyobb ostobaságot nem is mondhattál volna…
2021. aug. 3. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, ha te tudod, akkor mit kérdezősködsz? Ha meg nem tudod, minek minősíted a választ? Honnan tudod, hogy nincs igaza?
2021. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 onnan tudom, hogy nincs igaza, hogy semmiféle lmbtq propagandával nem találkozom. TV-t nem nézek, rádiót nem hallgatok, nincsenek sem meleg, sem aszexuális, sem semmilyen más nemhez/fajhoz vonzódó ismerőseim, pride-ra nem járok ki, meleg bárban még életemben nem voltam.

Innen tudom.

2021. aug. 3. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen mindegy honnan jött ez elő. Nekem js 30 évesen jöttek elő új vágyaim. Olyan is amiről soha nem gondoltam.
2021. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg nincs kiegyensulyozott, számodra elégséges szex az életedben mostanában. Önkéntelenül is keresed a lehetöséget ezen javitani. Gondolom, a szülés témát már elengedted, igy ebböl a szempontbol F=N, sok gátlás megszünhet és egy felfedezetlen uj terület. Öszintén? Teljesen érthetö ami veled történik. Sok sikert!
2021. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!