Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Amikor csak pettingeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Amikor csak pettingeltek, és utána ráveritek a barátnőtökre, akkor azt hogy teszitek? A barátnőtök mit csinál közben?

Figyelt kérdés

Tehát amikor csak pettingeltek, és nem sz0p le, nem veri ki nektek, hanem ráveritek, akkor hogy történik ez? A barátnőtök csak fekszik és akkor föléhajoltok? Vagy bepucsít nektek?

És hova engeditek? Rá a barátnőtökre, vagy zsepibe?



2021. aug. 4. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
volt olyan akinek a popsiját ujjaztam közben, volt aki a heréket nyalogatta, volt aki simogatta magát
2021. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Pucsít, vagy kinyitja a száját
2021. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is szop, legalább verje ki, én meg kinyalom. F
2021. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi most vagyunk ilyen pettingelős helyzetbe, mert a barátnőm még szűz.

Háromszor pettingeltünk eddig.


Miután én kinyaltam, levettem róla a felsőt meg a melltartót, elkezdtem csókolgatni a mellét, aztán feléhajoltam és egy papírzsepibe elmentem, közbe megkértem, hogy simogassa a melleit és a nun1ját, meg nyögjön és sóhajtozzon. (Baromi kényelmetlen volt így, a jobb kezem a támaszkodástól nagyon elzsibbadt, mivel csak egy kezemen támaszkodtam, a másikkal kivertem magamnak.)


Másodjára miután vele kész voltam, a hátamra feküdtem és mondtam, hogy hajoljon felém négykézláb. Amíg az egyik kezemmel vertem, addig az arcomba csüngő melleivel játszottam a másik kezemmel.


Harmadik alkalommal úgy vertem ki, hogy ugyanúgy négykézláb volt és feküdtem alatta, de ő fordítva volt (a nun1ja és a s3gge volt felém. Ameddig vertem, addig simogattam, markolásztam, finoman harapdáltam a s3ggét.

2021. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Rávertem a csaj melleire. A csaj hanyatt feküdt, én odatettem a farkam a melleihez és vertem.
2021. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Mikor hogy, de dugni jobb :) Fiatal koromban volt ilyen az akkori barátnőmmel (megvolt neki, sz.pni nem szeretett, de felajánlotta hogy kézzel segít) lefeküdt, feléhelyezkedtem mintha dugnánk és kifacsarta a brét a melleire.
2021. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Én olyankor szájába ,arcára vagy a mellére verem vagy veretem :)
2021. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!