Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szexeltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szexeltek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt?
2021. aug. 4. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy éve nulla szex. 29 éves kapcsolat. 48F 44N
2021. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
19F vagyok, 1 éve vagyunk együtt, átlagban heti 2-3 szex is szokott lenni, mert közel lakunk egymáshoz.
2021. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
1 De elötte milyen rendszerességgel?
2021. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte elég változó volt, talán hetente vagy hetente kétszer. #1
2021. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Szexpartnerem van, párkapcsolatom nincs.

De mivel neki is, nekem is elég nagy az étvágyunk, néha naponta többször is, ha az időnk engedi.

De hetente legalább négyszer, ötször találkozunk.

38/N

2021. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha a sexpartnerem nem érrá.53F 52L szerető 47 L
2021. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Naponta. Ha időnk engedi pl hétvégén többször, néha kimarad. Én 23l, párom 27f.
2021. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon változó, milyen a libidója az embereknek, attól is függ, hogy mióta vannak együtt, milyen lelkiállapotban vannak stb...

Az az igazság, hogy én ilyet azért nem kérdeznék meg fórumban, mert nagyon sokan füllentenek a nemi életükkel kapcsolatban, főleg azok, akik gyakori nemi életről számolnak be...

Munkahelyen egyik kollaganőm állította, hogy ők minden nap szexelnek a férjével, sőt egyes napokon kétszer. Ahhoz képest kb. fél-egy év múlva indult a válóper. Ha tegyük fel sokat veszekedtek, akkor valószínűtlen, hogy ágyba bújtak azokon napokon.

Természetesen olyan is van, hogy valaki tényleg hatalmas szexuális étvággyal rendelkezik, de kamuzhat is.

Hozzáteszem, hogy a kisebb szexuális étvágyú emberekben rossz érzést kelt, amikor mások a gyakori nemi élettel hencegnek...

2021. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!