Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná hogy miért jó szubnak lenni?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok.

El szeretném magyarázni valakinek aki nincs benne ebben a világban úgy hogy meg is értse.



2021. aug. 4. 18:40
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Meraztélvezik.
2021. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

engem a domináns oldal izgat, de megértem a subok lelkivilágát is


erre vágynak, ezt szeretik


bár sokan kicsit torz képet alkotnak a BDSM-ről, nem az erőszakról szól és az önzőségről

2021. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked is el kell magyarázni, akkor te sem vagy benne ebben s világban.


Élvezik átadni a kontrollt, vágynak rá, hogy uralkodjanak felettük, használják őket stb

2021. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt benne részem, de izgat.

N

2021. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudom neki úgy elmondani hogy megértse. Nem érti a lelki oldalát a dolognak csak annyit lát az egészből hogy valaki kínoz egy nőt.
2021. aug. 4. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem döntés, vagy választás kérdése, hanem bent szunnyadó vágyaké. Aki affin rá az élvezni fogja, aki meg nem az nem fogja érteni mi a jó ebben. Kb. mintha azt próbálnák elmagyarázni miért jó a szushi olyannak aki nem szereti a halat.
2021. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Egyetlen pasi volt eddig aki ki tudta volna hozni ezt belőlem, de végül nem került rá sor. Megállt az írogatásnal ez a dolog. Jó kis szubot nevelhetett volna belőlem.

N

2021. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert beteg az elméjük. Személyiség torzulás. Ugyanúgy mint a domináns
2021. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert alárendeltséget érez a másik által, kisebbnek, gyengébbnek érzi magát, e mellett azt érzi, hogy "ő ezt érdemli". És mivel így is valaki "foglakozik" vele, elfogadja ezt is, ha nem is annyira ideális a dolog egy külső szemlélő által.
2021. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

A saját esetemből tudok kiindulni:

Szeretem érezni, hogy valaki irtó nagy fájdalmat is okozhatna, olyat, hogy sírva üvöltök tőle, és mégsem teszi meg, hanem tiszteli a határaimat.


Az életben egyébként sosem voltam ez a kis védtelen hercegnő, sőt, sokszor érzem, hogy úgymond egy férfi énem is kialakult, mert apám nem vett részt a család életében. Így sok férfias dolgot is megtanultam nőként. Persze, hogy az ágyban szeretek védtelen és alárendelt lenni, nem pedig irányítani még ott is.

2021. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!