Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Röviden, tömören, hetero lány vagyok, nem izgatnak a nők, tényleg a fiúkat szeretem. De izgat az a gondolat, hogy kinyaljak egy lányt. Most akkor mi van? Valaki volt már így?

2021. aug. 11. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Biszex vagy. Vagy csak fantázia. Hidd el, nem Te vagy az első lány a földön, akit ez izgat, nyugi. DE Te inkább Biszex vagy. Ami nem baj.
2021. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kit kérdezel arról "normális"-e. A papbácsi, meg az erkölcscsőszök, avagy a szomszéd Margitka néni szerint nem az, de egyébként meg mi közük hozzá??? Biszex vagy, fogadd el magad, ha erre vágysz találni fogsz partnereket, érezd jól magad :)
2021. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy heteró. Egy hetero nő undorodik a gondolattól higy másik nőt nyaljon.
2021. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy sablon a világon, amire rá van írva, hogy normális. Nem kell megfelelni semmilyen szabálykönyvnek.

Vannak országok, ahol a nőknek tetőtől talpig bebugyolálva kell közlekedni az utcán, és kevesebb joguk van, mint egy kutyának. Örülj neki, hogy nem ilyen helyre születtél, és éld meg a vágyaidat. Ne bánd meg az út végén, hogy nem tettél meg valamit.

2021. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem normàlis. Akkor lennél az ha heteró lennél.

Persze itt mibden normális még állattal is az.

2021. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A normálisat nem úgy éterem mint ahogy itt sokan gondolják. Úgy értettem hogy milyen gyakran fordul ez elő, az alapvetően magukat heteronak vallók között. Nem hinnem hagy bi lennék, mert mint mondtam, alapvetően nem vonzanak a lányok. Ezért nem értem.
2021. aug. 11. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
"alapvetően nem vonzanak a lányok" - ha hetero lennél akkor egyáltalán nem vonzanának. Biszex vagy és akkor mi van? Drágábban adják neked holnapból a boltban a kenyeret, magadra kell tűzni egy "biszex nő" feliratot hogy mindenki lássa?
2021. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biszexeknél normálisnak számít, heteróknàl nem az.
2021. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A fene tudja, a szexuálisvágyak, fétisek kb bámilyenek lehetnek, akár az érzelmektől, és a szexuális orientációtol függetlenek is. Lehet hogy érzelmileg és szexuálisan a férfiakhoz vonzodsz, de ettől még, egy szexuális fétisként legalább gondolatban, élvezed, élveznéd a női testet is.

Férfiaknál is van ilyen, hogy a nőket szeretik, de azért néha, leszopnának egy férfit. Nem akarnak vele dugni, csokolozni, csak egyoldaluan leszopni.

2021. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem is izgat a gondolat hogy milyen lehet megdugni szupergirt-t, amíg gondolat csak valami, addig mindegy.
2021. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!