Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek a lentebb leírtak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lentebb leírtak lehetnek jelek?

Figyelt kérdés

A következő felsorolás pontjai között lehet esetleges jel a másságra (férni születésű személynél)?


-Alsós korban játék pónikkal való játszás.

-Rózsaszín és lila, mint kedvenc színek.

-Nyakláncok, gyűrűk, karkötők, fülbevalók kedvelése.

-Szoknya és más női ruhák előnybe helyezése.

-Féltékenység a legjobb barátnőd mellméretére.



2021. aug. 12. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek-e jelek? Lehetnek

Feltétlenül jelek-e? Nem


Ez ennél egy összetettebb dolog. Kulcsszavakból adódóan elsősorban transzneműségre gondolok, szerintem homoszexualitás eleve nem besorolható ezek alapján.


A féltékenység a legjobb batárnő mellméretére az úgy...mondjuk elég árulkodó diszfóriára enged következtetni

2021. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2

Oh, a homoszexuálist nem akartam benne hagyni... Na de ez van, emberek vagyunk, hibázhatunk.

2021. aug. 12. 09:04
 4/16 A kérdező kommentje:
S köszönöm mindkettőtök válaszát. :)
2021. aug. 12. 09:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Piros a nadrágod, b.zi vagy-e, szereted a salátát b.zi vagy-e" - na ezek kb. hasonló szintű jelek ("B.zi vagy-e c. számból idézetek). Persze ha egy férfi kedveli a női ruhákat az már úgymond gyanús :) (bár vannak hetero CD-k is).
2021. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 Mondasz valamit. Csak a kérdésben szereplő személy tudtommal nem CD-zik [sőt talán ki sem írtam volna, ha CD-s lenne]. :)


És bocs ha bunkón hangzik a fenti két sor, csak próbáltam tömör lenni.

2021. aug. 12. 09:42
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

-Alsós korban játék pónikkal való játszás. - nem volt

-Rózsaszín és lila, mint kedvenc színek. - nem volt

-Nyakláncok, gyűrűk, karkötők, fülbevalók kedvelése. - nem volt

-Szoknya és más női ruhák előnybe helyezése. - igen, magassarkú

-Féltékenység a legjobb barátnőd mellméretére. - nem volt


Nem lettem ettől meleg, hogy tetszenek a női cipők.

2021. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 arra akartam célozni nem teljesen mindegy hogy férfiről, vagy nőről tetted fel a kérdést. Ha nőről, akkor ez kb. semmit sem jelent. Ha férfiről akkor meg nem mindegy hogy a nőkön szereti a női ruhákat vagy saját magán.
2021. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben szereplő személyről elég sok mindent tudsz :D Nekem is van egy barátom akinek a barátja transznemű ha érted mire gondolok ;)


Nah, de tényleg ezt így nem lehet megmondani, azért ennél több információra lenne szükség. Ha ez a személy nem biztos a saját nemi identitásában, irigykedik a lányokra, női ruhát részesíti előnyben mindezt úgy, hogy nem crossdresser akkor javaslom neki, hogy keressen fel egy pszichológust először akivel tud beszélgetni ezekről. Egy önismereti terápia senkinek sem árt. Vagy "kigyógyul" belőle (értsd: megtalálják azt a traumát ami miatt van ez az egész), vagy nincs miből kigyógyulnia és transznemű, akkor viszont a pszichológusnál végzett önismereti terápia jól fog szerepelni ha transzneműekkel foglalkozó pszichológust keres fel az illető, hogy belekezdjen amibe bele szeretne.


Ha kérdésed van, vagyis ha ennek a személynek kérdése van akkor szívesen válaszolok még :)

2021. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 Zárójelben ott van, hogy férfi születésű, vagy is hímnemű egyed. :)
2021. aug. 12. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!